Staré pověsti české

Nechte se provést místy, kde pověsti byly realitou.
Dokážete v nich najít pravdu a dorazit do cíle?

3 a 1/2 hodiny
s příběhy z naší historie
12 úkolů
se kterými se poperete
3,6 km
skrze místa s geniem loci
nespočetně stop
mezi kterými budete bloudit

Výsledková listina - Staré pověsti české

1. Podzimní mouchy 120 b. 01:25:47
2. Houpačky koukačky 120 b. 01:52:04
3. libuse 120 b. 01:52:32
4. Martin Mach 120 b. 01:55:19
5. 30 případů majora Artura 120 b. 01:56:35
6. Simona Smržová 120 b. 01:59:31
7. CK Robinson 1 120 b. 02:00:03
8. Kloníčci 120 b. 02:07:42
9. Daniel Senkyr 120 b. 02:12:39
10. Banani 120 b. 02:12:45
11. Masturbace zakázána! 120 b. 02:12:56
12. Jan Hanák 120 b. 02:13:28
13. OTOBí jezdci 120 b. 02:14:13
14. zuzapeta 120 b. 02:15:17
15. Vitingers 120 b. 02:20:42
16. Travel Massive CZ 7 120 b. 02:21:38
17. Spivemvruce 120 b. 02:24:02
18. Méďové 120 b. 02:25:27
19. UNIT best 120 b. 02:26:27
20. The Ploushi 120 b. 02:27:44
21. Brňáci, kteří mi komplikují život 120 b. 02:30:25
22. semik 120 b. 02:31:34
23. Hanáci 120 b. 02:36:08
24. Rehabilitační baramundové 120 b. 02:36:32
25. Los Hanzalos 120 b. 02:36:44
26. Vítězný tým 120 b. 02:37:32
27. Park Inn Team 120 b. 02:42:14
28. Aquapalace Aquapalace 120 b. 02:42:24
29. Instinkt 120 b. 02:43:33
30. Jan Moudřík 120 b. 02:43:39
31. Aquapalace Aquapalace 120 b. 02:45:18
32. Buchticky 120 b. 02:45:42
33. Nepracující inteligence 120 b. 02:46:10
34. VaS 120 b. 02:46:45
35. Špendlíkové hlavičky 120 b. 02:47:58
36. Klínec-Hund 120 b. 02:48:23
37. Folklorní kusuové 120 b. 02:49:36
38. H+M 120 b. 02:50:36
39. Pavla Malošová 120 b. 02:51:29
40. Bokouš! 120 b. 02:52:18
41. Šárka Seifertová 60 1 120 b. 02:53:05
42. Always disgruntled :) 120 b. 02:53:29
43. Sotio3 120 b. 02:55:45
44. CK Robinson 2 120 b. 02:56:04
45. Sejdeme se na záchodě 120 b. 02:56:21
46. CFD Support 120 b. 02:57:28
47. BOHO CZ 2 120 b. 03:01:59
48. Siemens4 120 b. 03:03:18
49. Travel Massive CZ 1 120 b. 03:03:31
50. Kikec a spol. 120 b. 03:03:33
51. Kateřina Klímová 120 b. 03:04:41
52. Taranis 120 b. 03:04:56
53. Prďásci 120 b. 03:08:40
54. Relativní jespáci 120 b. 03:09:06
55. Žaludová Věra 120 b. 03:09:40
56. KPH s dostavníkem 120 b. 03:10:37
57. Opava 120 b. 03:12:39
58. Holatka 120 b. 03:14:08
59. Famagusta 120 b. 03:17:52
60. Hana Turecká 120 b. 03:19:11
61. KJteam 120 b. 03:20:12
62. Karla Štěpánková 120 b. 03:21:28
63. Alice Rezkova 120 b. 03:25:03
64. Petr Bílek 120 b. 03:25:56
65. Aleš Lipový 120 b. 03:30:15
66. Vořešpruti 120 b. 03:30:19
67. Na výletě 120 b. 03:30:51
68. PakazLahty 120 b. 03:30:53
69. Asmánci + Simča 120 b. 03:30:54
70. Ten druhý tým 120 b. 03:31:34
71. Play Across 120 b. 03:34:29
72. Cicvarkovi 120 b. 03:35:33
73. Jedle tým 120 b. 03:37:28
74. Lucka tým 120 b. 03:40:40
75. M-zouni 120 b. 03:43:53
76. Eva h¨ 120 b. 03:48:39
77. Adhezní arové 120 b. 03:50:11
78. FEVEL 120 b. 03:50:33
79. Pavlína Žáková 120 b. 03:53:48
80. Vozáblíci 120 b. 03:55:58
81. Macek007 120 b. 03:56:12
82. Jan Šavrda 120 b. 04:03:45
83. Kateřina Nekorancová 120 b. 04:05:32
84. Hollywood výlet 120 b. 04:18:32
85. Bohuna Neumannová 120 b. 04:20:00
86. Blažena Krejčíková 120 b. 04:23:27
87. Hybler 120 b. 04:25:23
88. Čtyřlístek 120 b. 04:43:56
89. Langusty 120 b. 04:44:23
90. Petr Valášek 120 b. 04:45:58
91. Petra Bavšenkovová 120 b. 04:50:15
92. Occhifiga team 120 b. 04:52:18
93. Míťa Sochor 120 b. 04:56:42
94. VAPP 120 b. 05:02:12
95. Petrici 120 b. 05:11:04
96. Hello Kitty Punisher 120 b. 05:24:34
97. Nebludní Holanďané 120 b. 05:25:47
98. Jermanovi 120 b. 05:46:29
99. MaSaSeKl 120 b. 06:24:37
100. Jednorožci 118 b. 02:55:40
101. Ondřej Kotlář 118 b. 03:23:04
102. HB team 118 b. 03:49:29
103. Jindřich Fuka 115 b. 02:34:05
104. AK Kropacek 2 115 b. 02:48:16
105. Sotio2 115 b. 02:53:22
106. Martin Štandera 115 b. 02:59:22
107. Džusy a Tatranky 115 b. 03:05:57
108. Travel Massive CZ 4 115 b. 03:18:48
109. Vít Hejný 115 b. 03:30:41
110. Vysehradska polarni vyprava 115 b. 03:37:03
111. Marie Štípková 115 b. 03:37:17
112. Siemens6 115 b. 03:40:16
113. Nemáme 115 b. 03:47:56
114. Heroes of the Prague 115 b. 04:01:06
115. Siemens1 115 b. 04:06:26
116. Monty a jeho kamaradi 115 b. 04:11:06
117. Držáci 115 b. 04:12:49
118. Číms to řek? 115 b. 04:13:29
119. Kristýna a její družina 115 b. 04:14:21
120. Michal Podhora 115 b. 04:23:18
121. Kotelnici 115 b. 04:40:15
122. Mediální sovice 115 b. 04:49:34
123. Vajicko z uklidu 115 b. 04:53:21
124. Štěňátka 115 b. 05:01:38
125. Petra Rozehnalová 115 b. 05:19:57
126. Pražáci 115 b. 05:39:47
127. Šotci 115 b. 06:10:03
128. Michalův tým 115 b. 285:27:46
129. Banksteři 113 b. 03:07:58
130. Jan Baborák 113 b. 03:54:41
131. Eva Janečková 111 b. 05:50:33
132. Godfathers 110 b. 02:36:19
133. Jan Hanák 110 b. 02:47:36
134. Sotio5 110 b. 02:51:44
135. zaplo-borci 110 b. 03:00:18
136. Zaplo - Vítězný tým 110 b. 03:03:35
137. Sotio1 110 b. 03:08:39
138. Daniela Topolova 110 b. 03:26:35
139. Helena Portova 46 2 110 b. 03:28:19
140. 110 b. 03:32:04
141. Kavárna Čekárna 110 b. 03:33:19
142. Alexandra Novotná 110 b. 03:37:03
143. Rogalo 110 b. 03:42:32
144. Lucie Vaňková 110 b. 03:44:30
145. Kombilidóni 110 b. 03:47:22
146. Siemens5 110 b. 03:49:46
147. Pimpilimpi 110 b. 04:01:49
148. Anuitní lenochodi 110 b. 04:04:24
149. Dospěláci 110 b. 04:12:12
150. Rolničky z RA 2 110 b. 04:21:08
151. Morčata na útěku 110 b. 04:24:13
152. Ňoumíci 110 b. 04:26:04
153. Marošiová Kristýna 110 b. 04:30:13
154. Tereza Hojková 110 b. 04:30:46
155. Bzuk balloon team 110 b. 04:40:04
156. Jiří Vonášek 110 b. 04:47:10
157. To nejlepší z FM 110 b. 04:48:54
158. Narojo 110 b. 05:07:28
159. Lucie tým 110 b. 05:27:51
160. Karel4 110 b. 05:51:31
161. Zabijte Humry 108 b. 03:19:59
162. Bitevní lemuři 108 b. 07:22:58
163. Anna Chmelová 105 b. 02:34:07
164. Siemens2 105 b. 03:13:07
165. Kateřina Sklenářová 105 b. 03:19:37
166. Osmáci 105 b. 03:40:04
167. J.A.J. 105 b. 03:48:26
168. Regresivní arassariové 105 b. 03:57:18
169. Petr Vácha 105 b. 04:11:06
170. ZAPLO-Hruška 105 b. 04:15:38
171. Jana Wohlová 105 b. 04:18:55
172. Daniela Voráčková 105 b. 04:32:51
173. Pragočurdové 105 b. 04:41:30
174. Chomber team 105 b. 04:53:47
175. Eliandre 105 b. 05:11:27
176. JV + květinky 105 b. 05:15:43
177. spctest 104 b. 20:18:43
178. Jedničky 100 b. 02:31:57
179. Sotio4 100 b. 03:14:58
180. CK Robinson 3 100 b. 03:21:05
181. Travel Massive CZ 2 100 b. 03:25:23
182. Atomární jeřábi 100 b. 03:25:52
183. Masakrózní labutě 100 b. 03:31:49
184. ZAPLO KLOKAN 100 b. 04:18:36
185. AK Kropacek 1 100 b. 04:19:38
186. Věra Bednářová 100 b. 04:24:44
187. Rolničky z RA 1 100 b. 04:51:19
188. Michal Podhora 100 b. 04:52:49
189. Jitka Jursová 100 b. 04:54:35
190. Každodenní glyptopeři 100 b. 05:02:45
191. Vlandažluckšloang 100 b. 05:42:52
192. Jana Šobotníková 100 b. 06:03:30
193. Plavcovi 100 b. 26:45:37
194. OM 100 b. 340:24:51
195. MaToMiHo 98 b. 03:29:10
196. Lucie Malá 98 b. 2402:18:35
197. SGC 95 b. 02:55:02
198. Travel Massive CZ 3 95 b. 03:17:17
199. Travel Massive CZ 5 95 b. 03:19:38
200. Sotio6 95 b. 03:23:16
201. ZAPLO ROCKnROLL 95 b. 04:15:37
202. Vivat Papírek 95 b. 04:34:15
203. Bišáci 95 b. 04:58:50
204. andrey 95 b. 05:02:16
205. Alchymisté 95 b. 06:10:39
206. Sanja Tomic 95 b. 147:51:17
207. Betlém 90 b. 02:00:13
208. Hana Sklenářová 90 b. 02:12:23
209. Denisa Janová 90 b. 03:04:27
210. Dvojky 90 b. 03:15:34
211. Eliška Zemanová 90 b. 03:18:01
212. BOHO CZ 90 b. 03:24:55
213. ZAPLO Inva-lidé 90 b. 03:25:48
214. Heterogenní vousáci 90 b. 03:36:25
215. Hydratační klokani 90 b. 05:26:19
216. Perlíni 90 b. 06:21:21
217. Sebevražedný oddíl 90 b. 07:41:57
218. Dominika Szymanska 90 b. 29:34:35
219. Flexibilní anolisové 90 b. 217:30:26
220. Družstvo Totální Zkázy Všech Ostatních Týmů 88 b. 03:18:44
221. CitiSuperWomen 88 b. 04:49:08
222. Každonoční kotingové 88 b. 06:26:05
223. Rolnička 85 b. 02:00:42
224. Ježíšek 85 b. 02:24:29
225. Leja 85 b. 03:11:52
226. Lucia Kucbelová 85 b. 03:41:13
227. Hana Knappová 85 b. 04:00:30
228. Jirka 85 b. 04:02:18
229. Masopustní supi 85 b. 04:16:37
230. Princezny 85 b. 04:35:24
231. Michal Podhora 79 1 85 b. 07:53:40
232. Prague 80 b. 03:06:05
233. Lusicka a spol. 80 b. 03:29:45
234. Slevomat Slevomat 80 b. 04:10:07
235. Radiální agutové 80 b. 05:20:16
236. Eva Foksová 80 b. 120:37:57
237. Kapaři 78 b. 04:54:54
238. Majmír 78 b. 06:53:06
239. Tereza Svojtková 75 b. 03:08:22
240. Sýkorky 75 b. 03:34:21
241. Pavla Vychová 70 b. 02:53:30
242. Jan Šilar 70 b. 03:44:01
243. jan divecky 70 b. 05:21:06
244. Naughty friends 70 b. 05:35:59
245. Jaroslava Dušková 70 b. 06:09:46
246. Jana Stránská 65 b. 03:23:28
247. davidv 65 b. 03:24:32
248. Jarmila Křemečková 65 b. 04:33:16
249. Michaela Hladíková 65 b. 482:01:38
250. Mikeskovi 61 b. 03:09:09
251. kmp 60 b. 03:15:40
252. ZAPLO Dream team 60 b. 03:30:16
253. Anežka Jizerka 60 b. 03:39:57
254. Lenka Janečková 60 b. 03:50:01
255. Petr Pohanka 55 b. 02:21:04
256. Prskavka 55 b. 02:24:53
257. Voštovi 53 b. 06:41:45
258. Impulzní bobři 49 b. 04:25:50
259. ZAPLO-Neklan 45 b. 03:16:53
260. Šárka Pokorná 43 b. 02:53:09
261. Klára Hrubá 35 b. 59:38:07
262. Camping 20 b. 02:17:57
263. Ilona Jiřinová 20 b. 03:13:08
264. Katerina Mosanska 10 b. 02:07:10

 

Zpět na stránku hry

Kupte si hru!

Hra: Staré pověsti české

Cena za tým: 1 200,00 (~ 44) včetně DPH

Začátek hry

Datum a čas začátku
Doporučujeme hru odehrát do 1 roku od koupě. Později hra nemusí být k dispozici.