Unikátní hra s rozšířenou realitou v tajemném prostředí kasemat na Špilberku.
Netradiční dobrodružná prohlídka nejpopulárnější části hradu Špilberku? Tajemná šifrovací hra? Oživlá historie? Chytrá zábava s přáteli? Hra z kasemat nabízí od všeho trochu.
V rámci hry projdete 7 stanovišť. Na každém z nich před vámi ožije příběh, který se v kasematech odehrál či mohl odehrát. Blízká setkání s historií vám zprostředkují videa a také unikátní rozšířená realita. Čekají na vás šifry a logické úkoly, ve kterých zapojíte váš rozum a kreativitu. Na závěr se můžete těšit na překvapení, které lze zažít exkluzivně jen v kasematech na Špilberku.
Dávné lidské osudy, které před vámi vyvstanou, nám i dnes mají co říct. Zločin, trest, svoboda a utrpení – to jsou stále aktuální témata.
Hra byla vytvořena ve spolupráci s Muzeem města Brna a Centre for Modern Education v roce 2017.
Více informací najdete na stránkách hry.
Pokud chcete vědět víc, koukněte na detaily hry.
Tato hra je k dispozici i v angličtině jako Casemate Stories.
Aby vás na startu hry nic nepřekvapilo
Hra byla určena pro 2-5 členné týmy. Vznikla primárně pro dospělé hráče, ale děti (12+) se do dílčích úkolů dokážou zapojit také.
Lehká hra (hra je vhodná na seznámení se se světem šifrovacích her, pro zkušenější hráče je to příjemná procházka zpestřená zajímavými šiframi).
Průměrná hra trvá 1,5 hodiny.
Hra je již ukončena.
Hrad Špilberk
Špilberk 210/1, Brno
Primárním kritériem hodnocení je počet získaných bodů, sekundárním pak dosažený čas. Zobrazuje se maximálně prvních 500 dokončených týmů.
Pokud můžeme soudit z počtu došlých poptávek, tak únor a březen jsou měsíce, kdy firmy plánují své jarní a letní akce či teambuildingy. My umíme přivézt na vaši akci pořádnou porci programu naplněného týmovou kreativitou, netradičním zážitkem a v neposlední řadě chytrou zábavou. Z reakcí stovek firemních klientů víme, že šifrovací hry lidi baví. A po možné počáteční nedůvěře vtáhneme do toho správného herního flow téměř každého.
K MDŽ se často dávají květiny. Od nás tu máte rovnou celou kytici, můžete si vybrat. A víte, co je na těch našich nejlepší? Tyhle Vám neuvadnou.
Co víte o Velikonočním ostrově? Určitě znáte sochy moai. Jednu takovou dokázal na strakonickém sídlišti v osmdesátých letech minulého století rozpohybovat český inženýr Pavel Pavel. Velikonoční ostrov ale nejsou jen sochy! Tenhle nejodlehlejší pupek světa v Tichém oceánu ukrývá další záhady a tajemství. Pojďte je objevit!