Příběh Enigmy

Prolomte tajemství šifrovacího stroje
a dokažte, že byste na Enigmu také dokázali vyzrát...

kdekoliv
kde chcete hrát
kdykoliv
kdy máte náladu
10 úkolů
opravdu záludných
4 hodiny
chytré zábavy

Výsledková listina - Příběh Enigmy

1. Letní Mouchy 100 b. 01:01:45
2. 10 hemisfér 100 b. 01:17:32
3. Brno Coneni 100 b. 01:29:19
4. Bifurkační tým 100 b. 01:34:48
5. Zvířátka 100 b. 01:39:39
6. Šílení osli 100 b. 02:01:12
7. Tvoje máma 100 b. 02:01:59
8. Alžběta Bronckersová 100 b. 02:08:03
9. Mudrc 100 b. 02:11:04
10. Tablety 100 b. 02:11:33
11. Jan Drábek 100 b. 02:12:18
12. Space Pirates 100 b. 02:13:34
13. Lenka Lupačová 100 b. 02:14:09
14. Ptakopysk 100 b. 02:20:24
15. Hana Barnatová 100 b. 02:20:29
16. Bar & Zbych 100 b. 02:24:29
17. Večernice 100 b. 02:33:55
18. George 02 100 b. 02:35:55
19. Vítězný tým 100 b. 02:38:01
20. EmbedIT CN Automation 100 b. 02:41:29
21. Zlá koťata 100 b. 02:48:18
22. Tentokrát to zvládneme 100 b. 02:59:17
23. Mazané Veverky 100 b. 03:07:06
24. Čiko a Godar 100 b. 03:11:05
25. Jana Kadlecová 100 b. 03:13:12
26. Bohuna Neumannová 100 b. 03:16:51
27. Tomáš Srb 100 b. 03:17:17
28. Jan Richter 100 b. 03:20:02
29. KryptoČajka 100 b. 03:25:31
30. Břeťuška 100 b. 03:26:50
31. Renata Rotterová 100 b. 03:34:35
32. Denisa Janová 100 b. 03:39:28
33. Tsurutka 100 b. 03:41:24
34. Zvířátka 100 b. 03:48:01
35. Richard Zezula 100 b. 03:56:46
36. Koťátka3000 100 b. 03:57:34
37. Enigma 100 b. 03:58:13
38. Karel Kolmáš 100 b. 03:58:38
39. Yachtaci 100 b. 04:00:11
40. Peter Bernhauser 100 b. 04:03:45
41. Tyqičky 100 b. 04:09:25
42. Vojtěch Tříska 100 b. 04:17:26
43. Zuzka a surikaty 100 b. 04:36:47
44. melounová zmrzlina 100 b. 04:40:58
45. Alžběta Bronckersova 100 b. 04:52:24
46. potkani 100 b. 05:08:31
47. BledOra 100 b. 06:11:20
48. Rádlo 2017 100 b. 06:17:58
49. Fevel 100 b. 06:48:45
50. Banda 100 b. 19:00:40
51. Neumani 100 b. 50:51:25
52. Ondřej Chmelík 98 b. 02:56:13
53. Daniela Karpíšková 98 b. 03:14:38
54. Hana Harťanská 98 b. 03:15:07
55. Josef Nekula 98 b. 03:46:58
56. Ondra & Betuska 98 b. 03:58:17
57. Rumáci 98 b. 04:00:58
58. Honzík a Kačenka 98 b. 04:47:20
59. Radek Vorlíček 98 b. 04:57:18
60. Pohankovi 98 b. 05:13:14
61. Anito 96 b. 06:22:40
62. Iva Maslikiewiczová 94 b. 02:36:16
63. Alžběta Bronckersová 94 b. 02:51:29
64. Kuřecí špíz 94 b. 03:02:29
65. Nina Pokorna 94 b. 04:20:36
66. Asmánci 94 b. 06:42:29
67. Včelíci 92 b. 03:13:32
68. Gita Dolejšová 92 b. 04:43:53
69. EmbedIT Performance 90 b. 02:57:10
70. Lemry 90 b. 02:59:14
71. Harperovi 90 b. 03:11:48
72. Chytrá čtyřka 90 b. 03:24:40
73. Denisa Sobotíková 90 b. 03:37:39
74. Jiří Hůrka 90 b. 03:52:51
75. Enigma 90 b. 03:54:23
76. CAREVNY 90 b. 03:55:25
77. Pavel Přibáň 90 b. 04:27:38
78. Alexandra Novotná 90 b. 04:45:08
79. Kateřina Járová 90 b. 04:47:38
80. Martin Zonyga 90 b. 05:21:22
81. Bramboraci 90 b. 12:49:34
82. Elita z prestižního gymnázia 88 b. 03:08:59
83. Nora Vad-Pajpachová 88 b. 04:09:45
84. Kruhochvostovi 88 b. 04:23:22
85. Michal Murin 86 b. 03:53:54
86. DEHberoucí tým 86 b. 03:59:39
87. Diana Mazancová 86 b. 04:21:27
88. Otočíme 86 b. 05:03:09
89. Tereza Žváčková 84 b. 03:12:46
90. Petr Johanovský 84 b. 03:40:01
91. Markéta Komárková 84 b. 04:12:33
92. Čízburgři 84 b. 04:30:49
93. Kájani 84 b. 04:35:36
94. makovci 84 b. 05:00:29
95. Kokešovi 84 b. 97:43:52
96. Turing 82 b. 03:06:02
97. Ondratra Team 82 b. 03:58:50
98. Petr Blažek 82 b. 05:28:44
99. Renata Horáčková 82 b. 07:14:34
100. Ludmila Lavičková 82 b. 1037:43:51
101. Andrea Košařová 80 b. 02:48:38
102. Jitka Rozsypalová 80 b. 04:10:18
103. Petr Horský 80 b. 04:20:28
104. Hana Hlavoňová 80 b. 04:44:04
105. Karel Neuberger 80 b. 04:49:24
106. Nikola Jurgovská 80 b. 04:50:41
107. Jaroslava Dušková 80 b. 18:38:51
108. Jakub Vaněk 78 b. 02:55:45
109. Familie 78 b. 03:06:20
110. Pivoňky 78 b. 03:47:13
111. Špatná sešlost 78 b. 04:10:29
112. Darina Teturová 78 b. 04:23:19
113. Matěj Novák 78 b. 04:37:59
114. Daniel Bujnovský 76 b. 03:45:01
115. Šílené princezny 76 b. 04:02:57
116. hmyzaci 76 b. 05:22:14
117. jedinci doma 76 b. 26:33:18
118. Klára Horadová 74 b. 02:10:12
119. Tomáš Gottwald 74 b. 04:50:19
120. Lucie Palánová 72 b. 06:44:38
121. TeamTouš 72 b. 08:17:44
122. Vratislav Bendel 70 b. 02:55:37
123. My 4 + 2 70 b. 03:27:42
124. Zuzana Konečná 70 b. 03:54:13
125. Jaroslav Pěnička 70 b. 05:26:05
126. Michael Spáčil 68 b. 05:39:08
127. Iva Holočiová 68 b. 17:30:22
128. pravé mazané veverky 66 b. 02:56:28
129. Barbora Němečková 66 b. 03:30:29
130. Lenka Kleiblová 64 b. 03:20:11
131. Jindřich Štraser 64 b. 03:42:29
132. Katerina čermáková 64 b. 03:48:11
133. Jan Salač 64 b. 05:20:30
134. Jakub Kůna 62 b. 03:20:00
135. Simona Langerová 62 b. 03:40:47
136. Slavěna Zemanová 62 b. 04:59:00
137. nostress 62 b. 25:58:34
138. Anita Fatrdlová 60 b. 04:20:03
139. Borci 60 b. 04:40:35
140. Aneta Zikmundová 58 b. 04:57:34
141. Vladislav Famfulík 58 b. 05:02:00
142. Denisa Wolfová 58 b. 07:11:36
143. Jiří Havlice 56 b. 02:54:09
144. Michal Miko 56 b. 147:39:45
145. Michael Pavlík 54 b. 03:39:24
146. Marie Šimková 54 b. 03:58:26
147. Gabriela Kosová 54 b. 04:25:22
148. Ondřej Holas 52 b. 04:35:41
149. Tereza Pavlasová 50 b. 03:48:23
150. Jan Špaček 50 b. 04:50:36
151. Jakub Kolín 46 b. 02:09:51
152. David Slaný 46 b. 04:33:16
153. Petr Gabriel 46 b. 17:38:34
154. Petra Zámečníková 44 b. 03:57:18
155. Pavlína Chojnová 42 b. 03:50:52
156. Radka Novotná 40 b. 05:44:48
157. Iva Svobodová 38 b. 03:31:21
158. David Michálek 38 b. 03:34:05
159. Lucie Brothánková 22 b. 01:44:26
160. Luděk Hrnčíř 22 b. 02:33:16
161. Jana Herrmannová 12 b. 02:33:27
162. Jan Šlapák — b. 00:37:00
163. et — b. 00:59:52
164. martin janeček — b. 01:05:05

 

Zpět na stránku hry

Kupte si vstupenku!

Hra: Příběh Enigmy

Cena za tým: 650,00  (~ 25) včetně DPH

Začátek hry

Datum a čas začátku
Hru doporučujeme odehrát do 1 roku od zakoupení. Poté již nemusí být dostupná.