Velmi těžká šifrovací hra na doma

Příběh Enigmy

Svět byl stále ještě ve válce. V té první velké nebo také světové, když německý vynálezce Arthur Scherbius nechal patentovat svůj šifrovací přístroj využívající rotory, aniž by tušil, jak zásadní roli sehraje jeho vynález v nadcházejícím válečném šílenství již za dvě desítky let.

Příběh Enigmy je napínavou šifrovací hrou, kterou si užijete se skupinou přátel doma či třeba u stolu v oblíbené kavárně. Během hry odkrýváme příběh a principy známého šifrovacího stroje

Nechte se pozvat do příběhu o lidské genialitě, a to jak na straně vynálezců a tvůrců šifrovacího stroje, známého jako Enigma, tak i na území protistrany – do prostředí brilantních mozků, které se dokázaly popasovat se všemi nástrahami pečlivě zakódovaných textů. Hrajte, luštěte, bavte se chytře a přeneste atmosféru první poloviny 20. století až do vašeho obýváku.

Šifrovací hra? Ano, ale nikam nemusíte vyrazit.
Únikovka? Jistě, ale zamčeni budete v bludišti vlastní hlavy.
Chytrá zábava? Rozhodně, pro tebe i pro tvoje kamarády.

Chci vstupenku!

Týmová hra

Pro 1–4 hráče

3 hodiny

průměrná herní doba

Kdekoliv

kde budete chtít hrát

Kdykoliv

kdy budete mít náladu

Pokud chcete vědět víc, koukněte na detaily hry.

Koupit ve variantě

Ke stažení a tisku

Do emailu Vám zašleme vstupenku a pokyny k tisku herních materiálů. Můžete ihned hrát.

Ke stažení a tisku

650  (~ 25) včetně DPH

Koupit ve variantě

Hra v dárkovém balení

Profesionálně vytištěné herní materiály v dárkové krabičce zašleme na vaši adresu.

Hra v dárkovém balení

700  (~ 27) včetně DPH

Parametry hry

Aby vás na startu hry nic nepřekvapilo

Pro koho je hra určená

Pro 2–5 členný tým, který má chuť utkat se v pohodlí s důmyslnými šiframi. Hra je připravena pro dospělé hráče.

Obtížnost hry

Hra patří mezi nejobtížnější šifrovací dobrodružství, které Cryptomania nabízí. Pokud se tedy dostanete až na konec příběhu o slavném šifrovacím stroji, můžete na sebe být právem hrdí.

Délka hry

V rozmezí od 1,5 do 4 hodin, podle toho, jak vám to půjde.

Potřebné vybavení

Přístup k internetu, vytištěná herní brožura, nůžky, lepidlo a psací potřeby.

Kdy můžete hrát?

Kdykoliv, závisí jen na vaší chuti.

Místo startu

Kdekoliv, kde si budete chtít zahrát.

Výsledková listina

Primárním kritériem hodnocení je počet získaných bodů, sekundárním pak dosažený čas.

Pořadí Název týmu Získané body Celkový čas
1. Letní Mouchy (Tonda Hanuš, Kája Rezková, Klára Aldorfová, Jirka Eckstein, Jirka Mantlík) 100 b. 01:01:45
2. Velvary (Lucie Klimošová) 100 b. 01:11:29
3. 10 hemisfér (Jakub Petr, Nora Prokešová, Karolína Šedová, Filip Hůlek) 100 b. 01:17:32
4. Den Navíc u dvou přátel (Lenka Moutelíková) 100 b. 01:21:00
5. Triskáči (Honza Hanák, Franta Kalibán, Honza Coufalík, Marek Mukenšnabl, Honza Charvát) 100 b. 01:26:19
6. Brno Coneni 100 b. 01:29:19
7. Na hlave máš patkaň 100 b. 01:33:15
8. Bifurkační tým 100 b. 01:34:48
9. Zvířátka (Elif Garajová, Miroslav Rada) 100 b. 01:39:39
10. These are not the droids, you are looking for (Martin a Bára Juřenovi) 100 b. 01:39:44
11. Baktericidní Žirafy 100 b. 01:40:34
12. Prohnaní divočáci 100 b. 01:41:33
13. Panda profesora V. 100 b. 01:49:00
14. Pod klobukom 100 b. 01:50:32
15. Iveta Salavcová 100 b. 01:54:51
16. Méďové (Pavel Sůva, Jitka Svědirohová) 100 b. 01:55:46
17. Petr Pelc 100 b. 02:00:31
18. Šílení osli (Petr Sýkora, Lucie Sýkorová, Štěpán Kurka, Maroš Salanci, Václav Malý) 100 b. 02:01:12
19. Tvoje máma (Matěj Smugala, Jan Haltuf, Filip Král, Dominika Hesounová, Marek Jungmann) 100 b. 02:01:59
20. Simona Pěchoučková 100 b. 02:07:39
21. Alžběta Bronckersová 100 b. 02:08:03
22. HADOM Hunters (Pavel , Jirka , Johny ) 100 b. 02:10:59
23. Mudrc (Kateřina Veselá) 100 b. 02:11:04
24. Tablety (Jméno příjmení) 100 b. 02:11:33
25. Jan Drábek 100 b. 02:12:18
26. Fipsy 100 b. 02:12:41
27. I+K (Kamil Sáček, Ivana Sáčková) 100 b. 02:13:28
28. Space Pirates (Vojtěch Venglář, Natálie Škrdlová, Klára Švíková) 100 b. 02:13:34
29. Lenka Lupačová 100 b. 02:14:09
30. 4W (Karel Wagner, Míša Veselá, Eva Sýkorová) 100 b. 02:14:42
31. Debetní hadilové 100 b. 02:16:10
32. Hustý drátěnky (Pavel , Barča ) 100 b. 02:17:21
33. Zora Mahelova 100 b. 02:19:35
34. preSmycci 100 b. 02:20:18
35. Ptakopysk (Zdeněk Chmelař, Anna Dostálová, Josef Leo Bébar) 100 b. 02:20:24
36. Hana Barnatová 100 b. 02:20:29
37. Gremium 100 b. 02:21:15
38. Codebusters (Jan Barvíř / Ivča Křížovičová, Vít Vršník, Šárka Vršníková, Iveta Kovářová, Ondřej Bukovský) 100 b. 02:22:47
39. Vertina 100 b. 02:23:13
40. Houski (Jana Housková, Vojta Houska) 100 b. 02:23:52
41. Bar & Zbych (Zbyšek Podhrázský, Barbora Podhrázská) 100 b. 02:24:29
42. Dutá vlákna 100 b. 02:26:22
43. Sýrový gang 100 b. 02:32:00
44. Frantisek Trachta 100 b. 02:32:11
45. Večernice (Michal Dudák, Luisa Dudáková, Dráža Vandrovcová, David Vandrovec, Bertík Vandrovec) 100 b. 02:33:55
46. RaMaLu (Martina Hendrychová, Radek Hendrych, Lukášek Hendrych) 100 b. 02:34:30
47. Reaktivní korsaci 100 b. 02:35:25
48. George 02 (Jméno příjmení) 100 b. 02:35:55
49. Mandatorní osmáci 100 b. 02:36:01
50. Mozkovny bez Hranic 100 b. 02:36:18
51. House Tilia 100 b. 02:36:58
52. Vojto Balint 100 b. 02:37:08
53. Vítězný tým (Michaela Jarkovska) 100 b. 02:38:01
54. Nemáme lepidlo 100 b. 02:38:12
55. EmbedIT CN Automation (Jan Klement) 100 b. 02:41:29
56. Součci (Kateřina Součková, Jan Souček) 100 b. 02:48:07
57. Zlá koťata (Zle kotatko, Mensi zle kotatko) 100 b. 02:48:18
58. Tučňáci 100 b. 02:49:35
59. Velkoobchodní kondoři 100 b. 02:50:09
60. Refraktivní kuandové 100 b. 02:53:52
61. Proxíci (Jiří Prox) 100 b. 02:54:48
62. Jan Kovář 100 b. 02:55:59
63. Tým Milošek (Martin Ullrich, Dominka Bezděková) 100 b. 02:56:08
64. zbytky (Marta , Ewa ) 100 b. 02:56:49
65. Enormní kuduové 100 b. 02:56:55
66. VoleMarš dream team 100 b. 02:57:22
67. Jakub Javůrek 100 b. 02:57:44
68. Burgrovej Pátek 100 b. 02:58:06
69. Tentokrát to zvládneme (Miloš Ráboň) 100 b. 02:59:17
70. i-tý volá domů 100 b. 03:00:06
71. Jako nic (Renata , Nela , Jarda , Tom ) 100 b. 03:01:39
72. HoŠi 100 b. 03:02:04
73. Aktivní tenkozobci 100 b. 03:03:20
74. Endogenní kozy 100 b. 03:03:48
75. Mazané Veverky (Marek Oblezar, Káča Brnková, Lenka Hladká, Pavel Šedý Vlk Rusev, Markéta Hejnicová) 100 b. 03:07:06
76. Ivanka 100 b. 03:08:29
77. Zvolensk (Lenka Košková, Peter Mališ) 100 b. 03:10:37
78. Zuzana Chladná 100 b. 03:10:46
79. Čiko a Godar (Jan Klement, Michal Godar) 100 b. 03:11:05
80. Naservírováno Horušany (Tomáš Nejdl, Milan Mages, Petr Kuda, Magdalena Nejdlová, Karolína Mrázková) 100 b. 03:12:37
81. Jana Kadlecová 100 b. 03:13:12
82. DDWD (Vojtěch Soukenka, Klára Buráňová, David Ullrich, Matěj Drda) 100 b. 03:14:00
83. Regresní Žirafy 100 b. 03:15:00
84. Bohuna Neumannová 100 b. 03:16:51
85. Tomáš Srb (Tomáš Srb) 100 b. 03:17:17
86. ED gang 100 b. 03:17:40
87. Vagens a okolí (Pavlisko , Móňa , Jenda , Evča , Petr ) 100 b. 03:18:01
88. Jan Richter 100 b. 03:20:02
89. Insalatissime šifromare 100 b. 03:20:11
90. Jan Přibyl (Jan Přibyl, Jan Vlach) 100 b. 03:20:38
91. Lenka Čípelová 100 b. 03:21:17
92. Pandí lulyny a kremrola (Anežka Nedomová) 100 b. 03:21:23
93. Mravenečci 100 b. 03:22:17
94. Pán s pejskem a Ano vlastně ano (Nela , Finn , Peťa , Žížal ) 100 b. 03:22:50
95. Váhavé palačinky s čokoládou 100 b. 03:23:27
96. Mimolesní kusuové 100 b. 03:24:21
97. KryptoČajka (David Číhal, Kiki Moravcová, Anička Řechtáčková, Ondra Borýsek , Pepa Pondělíček) 100 b. 03:25:31
98. Marná snaha (Iva , Martin , Lída , Petr ) 100 b. 03:25:45
99. Kachní Domeček 100 b. 03:26:10
100. Termofilní nosálové 100 b. 03:26:34
101. Břeťuška (Břetislav Plachý, Marie Plachá, Petra Caudrová, Tomáš Caudr) 100 b. 03:26:50
102. Spolek přátel prasátka Sleziny 100 b. 03:28:28
103. Veronika Nosková (Veronika Nosková, Michal Nosek) 100 b. 03:29:18
104. Adelka a Mareček (Adéla Dostálová) 100 b. 03:30:24
105. Baktericidní parmovci 100 b. 03:33:11
106. Paranormální anolisové 100 b. 03:33:29
107. Renata Rotterová 100 b. 03:34:35
108. Zámraz mozku 100 b. 03:36:58
109. Explozivní vakorejsci 100 b. 03:37:36
110. Pjetka 100 b. 03:38:20
111. Denisa Janová 100 b. 03:39:28
112. Tsurutka 100 b. 03:41:24
113. Lehký a načechraný čas 100 b. 03:43:23
114. Zvířátka (medved2 , wolfka ) 100 b. 03:48:01
115. karel hrazdil 100 b. 03:49:42
116. Jakub Korbel 100 b. 03:50:51
117. špunti 100 b. 03:51:05
118. Richard Zezula 100 b. 03:56:46
119. Koťátka3000 (Michaela Matysová, Ondřej Kendík) 100 b. 03:57:34
120. Enigma 100 b. 03:58:13
121. Kompozitní zoborožci 100 b. 03:58:22
122. Karel Kolmáš 100 b. 03:58:38
123. Yachtaci (Ondrej Balas) 100 b. 04:00:11
124. Himlíci 100 b. 04:00:40
125. Peter Bernhauser 100 b. 04:03:45
126. Oboustranná lepící páska (Michaela Broučková) 100 b. 04:05:12
127. Mikouškové 100 b. 04:06:53
128. Bazální volavky 100 b. 04:07:49
129. Nikol Obrková 100 b. 04:08:04
130. Tyqičky (Zbyšek Veselý, Dáša Veselá, Julek Česák, Míša Česáková) 100 b. 04:09:25
131. Vojtěch Tříska 100 b. 04:17:26
132. Rituální kulíci 100 b. 04:17:36
133. Barbora Junová 100 b. 04:21:18
134. Manligovi (František Manlig, Lukáš Manlig, Zdislava Manligová + Zdeněk Glaser, Eliška Manligová, Anna Brichová) 100 b. 04:28:36
135. Jan Moudřík 100 b. 04:34:36
136. Avantgardní vodušky 100 b. 04:35:17
137. Zuzka a surikaty (Zuzka , Petka , Milos , Lukas ) 100 b. 04:36:47
138. Sadafa 100 b. 04:37:20
139. melounová zmrzlina (viktor pirošuk) 100 b. 04:40:58
140. Alžběta Bronckersova 100 b. 04:52:24
141. Růženini Otroci 100 b. 04:56:39
142. Epico papoušek 100 b. 04:56:40
143. potkani (Martina Langrová, Jan Langr) 100 b. 05:08:31
144. LP2 (Lucie Pernicova) 100 b. 05:18:19
145. Elena Lejsková 100 b. 05:26:59
146. Martina Klingerová 100 b. 05:33:04
147. MBM 100 b. 05:51:45
148. BledOra (Renata Kloubová, Lukáš Klouba, Vilém Klouba, Martina Halamová, Jitka Halamová) 100 b. 06:11:20
149. Univerzální zebry 100 b. 06:15:13
150. Rádlo 2017 (Jana , Líba , Štěpánka , Roman ) 100 b. 06:17:58
151. Fevel (Ladita , Dudla , Dudkus , Jendus ) 100 b. 06:48:45
152. Bobková 100 b. 08:32:12
153. Banda 100 b. 19:00:40
154. Agilní bizoni 100 b. 24:43:49
155. Špendlíkové hlavičky (Tomáš a Petra, Katka a Petr, Terezka a Zbyšek, Míša a Pa) 100 b. 25:06:57
156. Pijeme Colu (Barbara Čáslavská) 100 b. 25:27:51
157. Kazdodenni tvaruzky 100 b. 27:50:26
158. Neumani (Přemysl Neuman) 100 b. 50:51:25
159. Adoptivní rosomáci 100 b. 100:58:10
160. Asociální zebry 100 b. 168:39:22
161. pURPURa 100 b. 172:08:06
162. Dogmeat 100 b. 3607:44:10
163. Prostějovské geopivo 98 b. 02:24:24
164. Orlí hnízdo (Ani Mackovic) 98 b. 02:25:26
165. Demášek 98 b. 02:33:59
166. Inflační volavčíci 98 b. 02:51:08
167. Ondřej Chmelík (Ondřej Chmelík) 98 b. 02:56:13
168. Explicitní vakorejsci 98 b. 03:00:19
169. Jachym Simak 98 b. 03:04:26
170. Daniela Karpíšková 98 b. 03:14:38
171. Hana Harťanská 98 b. 03:15:07
172. Chundelatí Králíčci 98 b. 03:31:39
173. HB team 98 b. 03:39:57
174. Aktivní mravenečníci 98 b. 03:43:45
175. David Hofman 98 b. 03:45:51
176. Josef Nekula 98 b. 03:46:58
177. Sanitační ledňáčci 98 b. 03:55:22
178. Ondra & Betuska (Ondřej Uhlík, Alzbeta Knorkova) 98 b. 03:58:17
179. Kateřina Davidová 98 b. 03:58:25
180. Rumáci (Pavla , Jirkové , Jana , Verča ) 98 b. 04:00:58
181. JelenoviPivoNelej 98 b. 04:29:47
182. Honzík a Kačenka (Honzík Vacula, Kačenka Vymětalová) 98 b. 04:47:20
183. buřti (Ivo Hlavatý, Radka Hlavatá, Pavel Vyskočil, Milada Kašíková) 98 b. 04:55:12
184. Radek Vorlíček 98 b. 04:57:18
185. Mediální lenochodi 98 b. 04:59:42
186. Ohniví Vodáci 98 b. 05:08:37
187. Pohankovi (Tomáš Pohanka) 98 b. 05:13:14
188. Petríci 98 b. 05:56:06
189. Tomáš Prokop 98 b. 06:32:59
190. Vrakunski diabli 98 b. 12:26:33
191. Tomas Mach 98 b. 97:45:23
192. Coddey Yaack 96 b. 02:51:31
193. Buď dobrej 96 b. 03:00:55
194. XS team 96 b. 03:23:34
195. Jeleni 96 b. 04:08:09
196. Nosáli 96 b. 05:25:59
197. Anito (Simona Heranová) 96 b. 06:22:40
198. Agrární dželady 96 b. 361:18:21
199. #fra 96 b. 364:34:25
200. Posed a Seník 94 b. 02:11:06
201. Naplavení jantaři (Tereza Šuráňová) 94 b. 02:34:26
202. Iva Maslikiewiczová 94 b. 02:36:16
203. Alžběta Bronckersová 94 b. 02:51:29
204. Kuřecí špíz 94 b. 03:02:29
205. Ondřej Kosejk 94 b. 03:08:21
206. TMVTD 94 b. 03:19:40
207. Petra Bavšenkovová 94 b. 03:27:31
208. Sankční nosálové 94 b. 03:32:50
209. Milan Houser (Donny , Kalif , Kosťa , Mikin , Ája ) 94 b. 03:35:30
210. Dvě opice (Jaroslav Klimeš) 94 b. 03:36:14
211. Vykutálení medvědovačnatci 94 b. 03:37:13
212. Dislokační koníci - Frírajďáci 94 b. 03:41:12
213. Tygři Plzeň (Marek Vyčítal) 94 b. 03:45:18
214. Silence (Eva Pejšmanová) 94 b. 03:48:41
215. V hlavní roli Sherlock Holmes 94 b. 03:50:22
216. Hujeři (Honza Luštitel Nahouby, Monika Poníková Luštitelková, Pepíto Luštitel Lehanka, Ondra prostě Ondra) 94 b. 03:58:31
217. Jan Tumpach 94 b. 04:13:21
218. Nina Pokorna 94 b. 04:20:36
219. Wadjeti (Lukáš , Nikola , Lucka , Honza ) 94 b. 04:24:49
220. Vychechtané mrkve 94 b. 04:35:03
221. Dekorační nosálové 94 b. 04:47:23
222. Dopal 94 b. 05:16:48
223. Jana Přinosilová 94 b. 06:30:01
224. Asmánci (Tomáš Asman, Veronika Asmanová) 94 b. 06:42:29
225. Petr Švrček 94 b. 07:05:29
226. Pinďa a Pinďa 94 b. 08:53:57
227. Petra Plachá 94 b. 10:45:46
228. Terminální kondoři 94 b. 11:49:24
229. Veletržní ledňáci 94 b. 20:03:05
230. Lenka Hejbalová 94 b. 26:24:31
231. Prťateam 94 b. 123:48:34
232. Lucie Vrbová 94 b. 170:24:18
233. Prcouši 92 b. 02:28:49
234. Salónní bodlíni 92 b. 02:43:25
235. Drutěva 92 b. 03:10:07
236. Statistici (Martina Sotáková, Tomáš Šlampiak) 92 b. 03:13:01
237. Včelíci 92 b. 03:13:32
238. TheKOV 92 b. 03:41:05
239. MAKAK 92 b. 04:03:00
240. Kanely 92 b. 04:35:49
241. Gita Dolejšová 92 b. 04:43:53
242. Zuzana Svárovská 92 b. 06:03:06
243. Ninža korytnačky 92 b. 26:42:49
244. Good waters 92 b. 289:43:45
245. pidižvíci (Jan Javor, Kristýna Javorová) 90 b. 02:36:42
246. Ondra Fidler 90 b. 02:48:44
247. Banditi (Lucie Gillová, Martin Gill, Helena Filipová) 90 b. 02:55:37
248. Megasrna v rohlíku (Jana Kilianová) 90 b. 02:56:56
249. EmbedIT Performance (Jan Klement) 90 b. 02:57:10
250. Lemry (Radek Kvasnica, Marek Ruprecht, Lenka Holíková , Jakub Dočkal ) 90 b. 02:59:14
251. Evakuační kančíci 90 b. 03:10:57
252. Harperovi (David Záruba, Nikola Zárubová, David Lamer) 90 b. 03:11:48
253. Chytrá čtyřka (Ladislav Kryštof, Žaneta Kryštofová, Vítěz-slav Papiež, Adriana "imigrant" Papiež) 90 b. 03:24:40
254. Renata Šindelářová 90 b. 03:37:04
255. Denisa Sobotíková 90 b. 03:37:39
256. Extrémní koronáči 90 b. 03:39:49
257. Jiří Hůrka 90 b. 03:52:51
258. Enigma (Petr Kocfelda, Zuzana Kocfeldová) 90 b. 03:54:23
259. CAREVNY (Linda Rumplíková, Linda Rumplíková, Linda Rumplíková, Linda Rumplíková, Linda Rumplíková) 90 b. 03:55:25
260. Aukční perličky 90 b. 03:57:24
261. Isabela Hermová 90 b. 04:02:07
262. Elitní tým 90 b. 04:25:31
263. Pavel Přibáň 90 b. 04:27:38
264. Suáčci 90 b. 04:30:34
265. Alexandra Novotná 90 b. 04:45:08
266. Kateřina Járová 90 b. 04:47:38
267. Tori tým 90 b. 04:51:42
268. Hradečícká bouře mozků 90 b. 05:17:06
269. Mnichovicka komunita 90 b. 05:17:58
270. Martin Zonyga 90 b. 05:21:22
271. Michal Kraus 90 b. 05:46:52
272. Michal Šulc 90 b. 05:49:17
273. Bramboraci (Kristýna Marošiová) 90 b. 12:49:34
274. Korespondenční sobi 90 b. 17:01:13
275. Karel Novák 90 b. 20:58:39
276. Rigorózní perličky 90 b. 26:30:28
277. P+A (Petr , Adéla ) 90 b. 49:42:43
278. Regresní perličky 90 b. 61:20:25
279. Pricing 90 b. 146:59:26
280. Elita z prestižního gymnázia (Ondřej Měšťan) 88 b. 03:08:59
281. Petr Lemarie 88 b. 03:33:39
282. Taxační kozy 88 b. 03:41:08
283. Phoebe (Lenka Kumberova) 88 b. 03:46:22
284. Rituální paviáni 88 b. 03:58:52
285. Tomáš Štěpánek 88 b. 04:00:30
286. The Emerald Dream (Anorien , Blackelse , Rikama , Tomascz , InGuisitor ) 88 b. 04:00:57
287. Demoliční lemuři 88 b. 04:05:29
288. Nora Vad-Pajpachová 88 b. 04:09:45
289. Tamní rysové 88 b. 04:15:43
290. Masopustní koně 88 b. 04:19:13
291. Kruhochvostovi (Lucie Vernerová, Jan Verner, Magdaléna Vernerová, Václav Verner) 88 b. 04:23:22
292. Nahošice (Martina , Lucie , Jirka , Jana ) 88 b. 04:37:09
293. Folklorní eklektusové 88 b. 04:38:32
294. Jakub Bednář 88 b. 04:51:51
295. Hulibrci 88 b. 04:57:34
296. Fixní bodloci 88 b. 05:44:48
297. ZUKLA 88 b. 09:34:00
298. Skyrbuřtým 88 b. 22:27:02
299. Radiální Čejky 88 b. 24:20:43
300. ÚnikoMatky 88 b. 26:12:07
301. Lesostepní kozy 86 b. 02:39:36
302. Decoders (Hanka , Petr , Jana , Martin ) 86 b. 03:07:35
303. Ivo Sedlář 86 b. 03:46:23
304. Michal Murin 86 b. 03:53:54
305. DEHberoucí tým (Hana Pelikánová, Eva Pelikánová, David Grund) 86 b. 03:59:39
306. Hopo2020 86 b. 04:05:48
307. Diana Mazancová 86 b. 04:21:27
308. Represivní kuduové 86 b. 04:22:21
309. HRC PRC (Aleš , Martina ) 86 b. 04:33:15
310. Perzistentní lvíčci 86 b. 04:34:28
311. Otočíme (Domácí , Květka , Pája , Radim , Martin ) 86 b. 05:03:09
312. Slaňošci 86 b. 06:00:04
313. Hana Vaculíková 86 b. 06:00:24
314. Ladislava Lišková 86 b. 06:12:52
315. Paranormální jespáci 86 b. 24:08:37
316. Tomáš Ruč 86 b. 30:08:38
317. Black angels 86 b. 74:03:25
318. Tereza Žváčková 84 b. 03:12:46
319. KábOš 84 b. 03:24:59
320. Rituální bodloci 84 b. 03:29:45
321. Petr Johanovský 84 b. 03:40:01
322. Nééé teda jo teda ne teda jo 84 b. 03:50:04
323. Monik Kramolišová 84 b. 03:58:42
324. Vakcinační anakondy 84 b. 04:07:05
325. hrošíci 84 b. 04:09:18
326. Markéta Komárková (Markéta Komárková, Petr , Filip , Šárka ) 84 b. 04:12:33
327. Grandiózní kosmani 84 b. 04:14:48
328. Čízburgři (Barbora Valešová, Michal Valeš) 84 b. 04:30:49
329. Ondrej Zablacky 84 b. 04:30:55
330. Slídiči (Aneta Semerádová, Jan Semerád , Šarlota Hemmrová , Fanda Adámek) 84 b. 04:31:41
331. Kájani (Jana Hlaváčová, Karolína Frimlová) 84 b. 04:35:36
332. Vodní příšerky 84 b. 04:54:40
333. Petr Hruska 84 b. 04:56:27
334. makovci (Marta , Tomáš ) 84 b. 05:00:29
335. Frantisek Straka 84 b. 05:01:37
336. BLÅHAJ 84 b. 05:09:21
337. Bezmezní lvi 84 b. 05:24:55
338. Defenzivní koníci 84 b. 05:35:05
339. Jiří Jurík 84 b. 05:38:38
340. KAČR (Renata , Chris ) 84 b. 05:59:42
341. Kutajovi (Jirka , Luky , Ondra ) 84 b. 06:22:10
342. Whatsons (Klára Supíková) 84 b. 09:46:28
343. Kokešovi (Tereza Jakešová, Michaela Kozlová) 84 b. 97:43:52
344. Army ants 84 b. 390:42:29
345. Turing 82 b. 03:06:02
346. Viktorie Knězková 82 b. 03:27:39
347. Celonoční nanduové 82 b. 03:48:50
348. Ondratra Team (Iva Karlínová, Petr Karlín, Markéta Karlínová, Martin Kotnour) 82 b. 03:58:50
349. Vojtěch Pravec (Vojtěch Pravec, Veronika Neoralová) 82 b. 04:17:30
350. Denisa Janová 82 b. 04:18:53
351. Gabriela Hynková 82 b. 04:20:52
352. Jakub Grežo 82 b. 05:18:28
353. Petr Blažek 82 b. 05:28:44
354. Renata Horáčková 82 b. 07:14:34
355. Dominik Uhrin 82 b. 26:11:14
356. Ludmila Lavičková 82 b. 1037:43:51
357. Rehabilitační losi 80 b. 02:41:47
358. Andrea Košařová 80 b. 02:48:38
359. Daniela Voráčková 80 b. 03:51:23
360. Andrea Skalická 80 b. 03:54:20
361. Parádní velbloudo 80 b. 03:55:00
362. Jiří Viém 80 b. 04:02:55
363. Veletržní psouni 80 b. 04:03:33
364. Jitka Rozsypalová 80 b. 04:10:18
365. Petr Horský 80 b. 04:20:28
366. Prokoušci 80 b. 04:22:24
367. Kolokační parmovci 80 b. 04:41:53
368. Hana Hlavoňová 80 b. 04:44:04
369. Karel Neuberger 80 b. 04:49:24
370. Nikola Jurgovská 80 b. 04:50:41
371. Mimolesní korsaci 80 b. 04:56:16
372. Igor Gáll 80 b. 05:03:41
373. Blanka Marešová 80 b. 05:35:45
374. Filip Stanislav 80 b. 05:36:57
375. Adoptivní tenkozobci 80 b. 05:39:23
376. Anežka Pařízková 80 b. 05:47:53
377. Jaroslava Dušková 80 b. 18:38:51
378. Hedgehogs (Zora Mahelová) 80 b. 63:07:55
379. Danišáci 80 b. 484:52:10
380. Dveřník crew 78 b. 02:26:00
381. Jakub Vaněk 78 b. 02:55:45
382. Familie 78 b. 03:06:20
383. Horní Světlá komuna 78 b. 03:08:56
384. Bryskní tereky 78 b. 03:14:14
385. Michal Hudeček 78 b. 03:25:10
386. Diskrétní vrubozubci 78 b. 03:44:10
387. Pivoňky (Jitka Knězáčková, Miroslav Pásler) 78 b. 03:47:13
388. Tamní antilopy 78 b. 03:52:40
389. Houzarovic smečka 78 b. 04:06:16
390. Špatná sešlost (Tomáš Šperlík, Nikol Dubová, Mišule Hájkova) 78 b. 04:10:29
391. Petra Vítková 78 b. 04:12:08
392. Žimíci (Veronika , Alena , Šimon , Bohumír ) 78 b. 04:13:12
393. Darina Teturová (Darina Teturová, Kubíček Filípek) 78 b. 04:23:19
394. Monika Fenclová 78 b. 04:33:34
395. Matěj Novák 78 b. 04:37:59
396. Antikorozní hranobřichové 78 b. 05:06:14
397. Zuzana Poborská 78 b. 52:47:25
398. Geniální vakorejsci 76 b. 02:31:42
399. Záturčanci 76 b. 03:13:56
400. Nutrie a Myška 76 b. 03:16:06
401. Pracující inteligence 76 b. 03:23:38
402. Pokroková kočka 76 b. 03:26:15
403. Chytrolíni ze Statenic 76 b. 03:39:01
404. Daniel Bujnovský 76 b. 03:45:01
405. Jakub Fiala (Jakub Fiala, Ing. Králík, Hanka Šťastná, Lucka Šťastná) 76 b. 03:50:04
406. Zapici 76 b. 03:52:11
407. Lvíčata 76 b. 03:53:10
408. Jana Kavková 76 b. 03:57:17
409. Šílené princezny (Pavlína Mertová, Pavlína Barková, Iva Boháčková) 76 b. 04:02:57
410. Kozlovice pod vlivem 76 b. 04:12:54
411. Astrofyzikální pestřenci 76 b. 04:36:06
412. Holky z kopce 76 b. 05:06:15
413. Michaela Vránová 76 b. 05:14:30
414. hmyzaci (Michaela Bočková) 76 b. 05:22:14
415. ForKa 76 b. 05:28:39
416. Patrik Rataj 76 b. 05:45:14
417. Kauzální trubači 76 b. 25:20:47
418. jedinci doma (Natálie Kroftová, Šárka Blažková) 76 b. 26:33:18
419. Klára Horadová 74 b. 02:10:12
420. Difúzní labutě 74 b. 02:41:26
421. Qido 2000 74 b. 02:57:30
422. Jaroslav Dibelka 74 b. 03:02:28
423. Ostravské mlátičky 74 b. 03:37:33
424. Ternární eklektusové 74 b. 04:26:54
425. Bílokosteláci (Petra Svobodová, Veronika/ Vendula Urbánková, Roman Vaněk, Jakub Čáp, Vladimír Urbánek) 74 b. 04:37:18
426. Tomáš Gottwald 74 b. 04:50:19
427. Progresivní velbloudo 74 b. 23:37:29
428. Frantisek Jukl 74 b. 2481:42:45
429. vít adamec 72 b. 03:15:43
430. Varoviny 72 b. 03:16:17
431. Triangulační kasuárové 72 b. 04:21:08
432. Atomární agamy 72 b. 04:37:11
433. AnVíVo (Vítězslav Lacina, Aneta Králová, Vojtěch Lacina) 72 b. 05:24:11
434. Lucie Palánová 72 b. 06:44:38
435. TeamTouš (Alžběta Bednářová, Petr Tham, Jirka Kliment, Pan Kron, Frank Souček) 72 b. 08:17:44
436. jihočech (Pavla Marešová) 72 b. 16:56:22
437. Světlana Kotková 70 b. 02:37:55
438. Vratislav Bendel 70 b. 02:55:37
439. Willy Schmiprdel 70 b. 03:24:59
440. My 4 + 2 (Zuzana Kusněřová) 70 b. 03:27:42
441. Akční labutě 70 b. 03:50:32
442. Zuzana Konečná (Zuzana Konečná, Václav Konečný, Matěj Řehulka, Jana Senecká) 70 b. 03:54:13
443. Aneta Štenclová 70 b. 04:24:26
444. Jaroslav Pěnička 70 b. 05:26:05
445. Imanentní jezevci 70 b. 18:51:49
446. Skřítci 70 b. 26:18:16
447. Taxační vousáci 70 b. 27:21:22
448. Heterogenní baziliškové 70 b. 51:07:25
449. Silvestrovská 68 b. 03:00:27
450. Velkotonážní kozy 68 b. 03:30:16
451. Shishinka tým 68 b. 03:49:38
452. Jana Sušanková 68 b. 04:29:42
453. Ukňouraní choďáčci 68 b. 05:00:11
454. Michael Spáčil 68 b. 05:39:08
455. Iva Holočiová 68 b. 17:30:22
456. Taktní chvostanové 66 b. 02:39:54
457. Adoptivní korovci 66 b. 02:52:56
458. pravé mazané veverky (lenka stankova) 66 b. 02:56:28
459. Martin Sroka 66 b. 03:19:55
460. Barbora Němečková 66 b. 03:30:29
461. Volfíkovi 66 b. 03:42:13
462. Mimolesní zejozobci 66 b. 03:55:01
463. Duté hlavy 66 b. 04:29:28
464. Jaroslav Svoboda 66 b. 05:43:38
465. study 66 b. 07:24:26
466. Anna Králova 66 b. 19:20:46
467. Jan Svěchota 66 b. 28:33:15
468. Kočičky ze Slavíkova 64 b. 02:48:44
469. Agilní kajmánci 64 b. 02:58:55
470. Lenka Kleiblová 64 b. 03:20:11
471. Jindřich Štraser 64 b. 03:42:29
472. kraah klaar 64 b. 03:44:41
473. Katerina čermáková 64 b. 03:48:11
474. Mandatorní surikaty 64 b. 04:18:38
475. Imanentní krysáčci 64 b. 05:03:50
476. Třicítky na tripu (Dominika Budíková, Martina Koppová) 64 b. 05:11:11
477. Jan Salač 64 b. 05:20:30
478. Jarní bizoni 64 b. 06:07:45
479. Rezidenční nosálové 64 b. 239:54:57
480. Vazební pralesničky 62 b. 03:18:07
481. Jakub Kůna (Jakub Kůna, Nunanek ) 62 b. 03:20:00
482. Simona Langerová 62 b. 03:40:47
483. DoLuŠtěPaPe 62 b. 03:55:57
484. Buřtíci 62 b. 04:50:22
485. Slavěna Zemanová 62 b. 04:59:00
486. Lokální agamy 62 b. 05:31:24
487. nostress (kapři ) 62 b. 25:58:34
488. Helena Tylšarová 60 b. 02:35:27
489. Ublbeckunadvorecku 60 b. 02:46:07
490. Celodenní rysové 60 b. 03:28:04
491. Hovada 60 b. 03:35:41
492. Martina Šafránková 60 b. 04:00:31
493. Anita Fatrdlová 60 b. 04:20:03
494. Borci (Jaroslav Jurík, Jana Kotyrová, Andrea Kúsková, Matej Kúska) 60 b. 04:40:35
495. Petra Buršová 60 b. 05:00:04
496. Relaxační anakondy 60 b. 05:07:14
497. B+B+B+B 60 b. 05:16:19
498. Astrální tygři 60 b. 142:56:12
499. Mimoparlamentní sloni 60 b. 312:56:24
500. Aneta Zikmundová (Aneta Zikmundová, Zuzana Šonská, Martina Zelingerová) 58 b. 04:57:34
501. Vladislav Famfulík 58 b. 05:02:00
502. Marie Trejtnarová 58 b. 05:07:18
503. KLOV 58 b. 05:15:26
504. Denisa Wolfová 58 b. 07:11:36
505. Kolokační ibizové 58 b. 25:17:46
506. Slaňáci :) (Tereza Frolíková, Vladimír Frolík, Michal Frolík) 58 b. 272:34:03
507. Jan Midrla 58 b. 522:32:55
508. Jiří Havlice 56 b. 02:54:09
509. Deficitní rosničky - Vil 56 b. 03:23:41
510. Simona Šlachová 56 b. 03:31:40
511. Veronika Matušková 56 b. 04:44:18
512. Andrea Součková 56 b. 04:47:12
513. Velkopáteční agamy 56 b. 05:32:36
514. Michal Miko 56 b. 147:39:45
515. Michael Pavlík 54 b. 03:39:24
516. Marie Šimková 54 b. 03:58:26
517. Gabriela Kosová 54 b. 04:25:22
518. Rekuperační kusuové 54 b. 04:29:59
519. Represivní ostnáci 54 b. 06:25:42
520. Hana Gajárková 52 b. 03:48:35
521. Ondřej Holas 52 b. 04:35:41
522. Cibky 52 b. 48:32:16
523. Markéta Knápková 50 b. 03:21:39
524. Osvícení 50 b. 03:38:31
525. Tereza Pavlasová 50 b. 03:48:23
526. Jan Špaček 50 b. 04:50:36
527. FRAJEŘI 50 b. 05:13:25
528. Jakub Kolín 46 b. 02:09:51
529. David Slaný 46 b. 04:33:16
530. Petr Gabriel 46 b. 17:38:34
531. Tůmáci 46 b. 52:02:11
532. Tereza Klímová 44 b. 03:07:17
533. Petra Zámečníková 44 b. 03:57:18
534. pivní kamarádi 42 b. 01:44:50
535. Adhezní marabové 42 b. 03:23:31
536. Pavlína Chojnová 42 b. 03:50:52
537. Lucie Černochová 42 b. 04:53:23
538. Jituška bombička 42 b. 05:18:43
539. Vazební emuové 40 b. 02:21:12
540. KOLDOR 40 b. 04:00:23
541. Radka Novotná 40 b. 05:44:48
542. Ždírecké komandovské mňamky 38 b. 03:02:07
543. Iva Svobodová 38 b. 03:31:21
544. David Michálek 38 b. 03:34:05
545. Charlieho gang 38 b. 24:00:15
546. Lucie Tonarová 36 b. 03:02:43
547. Bitevní JAJA 36 b. 03:19:51
548. Petra Varhaníková 34 b. 01:50:47
549. Klára Grimmová 34 b. 02:35:15
550. Hlavatý blbečci 34 b. 04:34:56
551. Petr Dunovský 34 b. 04:45:53
552. Pako (martin dittrich, jana dittrichova, daniel herink, tereza dittrichova, aneta dittrichová) 34 b. 09:23:06
553. Triangulační morčáci 30 b. 02:32:58
554. Dagmar Kopicová 30 b. 02:50:21
555. Pavlína Sohrová 30 b. 03:00:06
556. Scameři 28 b. 03:35:48
557. Lucie Brothánková 22 b. 01:44:26
558. Luděk Hrnčíř 22 b. 02:33:16
559. Markéta Kollárová 22 b. 03:20:56
560. karel pribil 20 b. 02:10:15
561. Sudeťáci (Kateřina Kollárovičová , Tomáš Němeček, Martina Němečková, Josef Tláskal, a všichni kdo jsou s námi) 18 b. 02:48:53
562. Komplexní tamaríni 16 b. 02:59:05
563. Korkorani 14 b. 01:41:59
564. Jana Herrmannová 12 b. 02:33:27
565. Denisa Wagnerová 12 b. 03:24:39
566. Eva Klimentová 10 b. 01:26:48
567. Ivana Čermáková 10 b. 02:17:42
568. Kryptosiamská dvojčata 8 b. 02:56:44
569. dita Střížková 8 b. 17:10:36
570. Jaroslav Chytil 6 b. 04:08:51
571. Jan Šlapák — b. 00:37:00
572. martin janeček — b. 01:05:05
573. Velkopáteční sloni — b. 01:34:17
574. Ilona Bílá — b. 02:55:40
Mohlo by vás zajímat