Lehká hra v Praze pro dospělé

Mráz na Strahově

Strahovský stadion, Velký strahovský stadion, Masarykův stadion, tak trochu legenda, světový rekordman, místo plné vzpomínek pamětníků, kulturní památka i zdánlivě opuštěný betonový obr na kopci nad Prahou. Pojďte se s ním seznámit v příběhu téměř detektivní hry.

Bydlíte v Praze a na tomto prapodivném místě jste nikdy nebyli? Možná, že vaše kroky vždy skončily na nedalekém Petříně, nebo jste někdy dojeli na tramvajovou smyčku Dlabačov a divili jste se, proč se tady tramvaj může otočit hned dvakrát. 

Ti dříve narození se mohou podivovat, jak je možné, že někdo nikdy nebyl na Strahově. Vždyť tady se přeci cvičilo na Spartakiádách. Ti o chlup mladší, se slzou v oku zavzpomínají na devadesátky a mohutné koncerty, které byly radostným výkřikem svobody země, do které mohli přijet třeba „Stouni“.

Tisíc různých lidí, tisíc různých vzpomínek. Nechte se provést tímhle zajímavým místem i jeho historií v naší venkovní hře.

Vítejte na Strahově!

Chci vstupenku!

Tisíce

cvičenců na ploše

Několik

velkých koncertů

Jedna

studentská demonstrace

Nespočet

vzpomínek

Pokud chcete vědět víc, koukněte na detaily hry.

Koupit ve variantě

K vyzvednutí na startu

Herní materiály si vyzvednete na startu hry.

K vyzvednutí na startu

1 200  včetně DPH

Vložit do košíku
Koupit ve variantě

Hra v dárkovém balení

Profesionálně vytištěné herní materiály v dárkové krabičce zašleme na vaši adresu.

Hra v dárkovém balení

1 200  včetně DPH

Vložit do košíku

Parametry hry

Aby vás na startu hry nic nepřekvapilo

Pro koho je hra určená

Hra je určena pro 2–5 členné týmy. Vznikla primárně pro dospělé hráče, nicméně děti (10+) se do dílčích úkolů dokážou zapojit také.

Obtížnost hry

Lehká hra (nemusíte mít předchozí zkušenost se šifrovacími či únikovými hrami).

Délka hry

Během hry ujdete cca 2,5 km. Odhadovaná doba hry jsou 2 hodiny.

Potřebné vybavení

Herní materiály (pokud už je nemáte, získáte je na startu hry), plně nabitý chytrý telefon s připojením na internet, tužka a papír.

Kdy můžete hrát?

Pokud si potřebujete vyzvednout herní materiály, řiďte se prosím otevírací dobou Kavárny Popocafepetl.
PO–PÁ 11:00–21:00
SO–NE 13:00–21:00

Pokud máte herní materiály u sebe, můžete vyrazit kdykoliv.

Místo startu

1. První stanoviště – na ulici Bělohorská 1069/7, Praha 6 (před kavárnou Popocafepetl nebo klidně i uvnitř).

2. Vyzvednutí herních materiálů – kavárna Popocafepetl Galerie 7, Bělohorská 1069/7, Praha 6.

Výsledková listina

Primárním kritériem hodnocení je počet získaných bodů, sekundárním pak dosažený čas. Zobrazuje se maximálně prvních 500 dokončených týmů.

Pořadí Název týmu Získané body Celkový čas
1. Korespondenční kozy 70 b. 01:23:14
2. SOKL007 70 b. 01:24:12
3. Renesanční hladinovky 70 b. 01:24:54
4. VaSaB 70 b. 01:27:42
5. Jahody v sampanskem 70 b. 01:35:11
6. Méďové 70 b. 01:39:09
7. Bitevní hadilové 70 b. 01:41:39
8. Potkani 70 b. 01:41:49
9. Audrey and Hunters 70 b. 01:46:39
10. Radikální tygři 70 b. 01:50:15
11. Kačuchův gang 70 b. 01:51:25
12. Černí jestřábové 70 b. 01:52:07
13. Houba a kolík 70 b. 01:55:30
14. Pakazlahti 70 b. 01:58:15
15. Rekordní plameňáci 70 b. 01:59:25
16. Legendární dvojjazyčníci 70 b. 02:10:28
17. Dentální vačice 70 b. 02:10:44
18. Redukční parmouni 70 b. 02:19:04
19. Vlastíkovi rodiče 70 b. 02:22:15
20. Asmánci 70 b. 02:37:39
... a 11 dalších týmů dokončilo hru.

Zobrazit další

Partner hry
Paměť národa
Post Bellum
Mohlo by vás zajímat
Zboží bylo přidáno do košíku…

Položka byla přidána do košíku.
Nyní můžete pokračovat v nakupování nebo přejít do košíku či rovnou do pokladny k placení.

Pokračovat v nákupu Pokladna Košík