Středně těžká šifrovací hra v Praze

Královské mysterium

Ambiciózní Karel IV. chtěl z Prahy vytvořit opravdové středověké velkoměsto a Nové Město pražské nechal stavět podobně jako byl vystavěn Nový Jeruzalém. Díky tomu je tato čtvrť mementem celoevropského příběhu o posvátném císařství, který je originálně zakomponován do urbanistického obrazu Prahy.

Praha je často považována za jedno z nejtajemnějších evropských či dokonce světových velkoměst.  Objevíte symboliku vetknutou do Nového Města pražského císařem Karlem IV.? Poodkryjte trochu roušku tajemství, které se zde nacházejí?

Vydejte se se svými přáteli na venkovní šifrovací hru Královské mysterium navštívit zajímavá místa na Novém Městě a dozvědět se příběhy, které jsou skryté i lidem kteří tu žijí. Průvodcem po vaší cestě vám bude samotný císař Svaté říše římské a český král Karel IV. Tento geniální architekt Prahy zanechal v této čtvrti řadu symbolů, kódů. Přijdete na ně?

Chci vstupenku!

6 úkolů

které na vás čekají

2 bonusy

pro ty, co jim to nestačí

2 hodiny

na které nezapomenete

700 let

se v čase vrátíte zpátky

Pokud chcete vědět víc, koukněte na detaily hry.

Koupit ve variantě

K vyzvednutí na startu

Herní materiály si vyzvednete na startu hry.

K vyzvednutí na startu

990  (~ 38) včetně DPH

Koupit ve variantě

Hra v dárkovém balení

Profesionálně vytištěné herní materiály v dárkové krabičce zašleme na vaši adresu.

Hra v dárkovém balení

990  (~ 38) včetně DPH

Parametry hry

Aby vás na startu hry nic nepřekvapilo

Pro koho je hra určená

Hra je určena pro 2–5 členné týmy. Vznikla primárně pro dospělé hráče, nicméně děti (10+) se do dílčích úkolů dokážou zapojit také. Hra je vhodná i pro týmy s kočárkem či osoby pohybově hendikepované.

Obtížnost hry

Středně těžká hra (nemusíte mít předchozí zkušenost se šifrovacími či únikovými hrami, ale úlohy vám mohou dát chvíli zabrat).

Délka hry

Hlavní část hry má cca 2 km průměrnému týmu zabere cca 1 hodinu a 45 minut.

Potřebné vybavení

Herní materiály (pokud je už nemáte, vyzvednete si je na startu hry v kavárně Café Neustadt), plně nabitý chytrý telefon s připojením na internet a tužka. Může se vám hodit i pravítko a nůžky, ale pokud budete šikovní, zvládnete to i bez nich.

Kdy můžete hrát?

Hra je otevřena denně 09:00–18:00
V případě svátků či jiných významných dnů nás kontaktujte.

Místo startu

Café Neustadt
Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2

Výsledková listina

Primárním kritériem hodnocení je počet získaných bodů, sekundárním pak dosažený čas.

Pořadí Název týmu Získané body Celkový čas
1. Retardéři (Josef Makarius) 80 b. 01:20:14
2. blizny a bejk (Ondra ) 80 b. 01:31:12
3. Jarní mouchy (Jiří Mantlík, Karolína Rezková, Michal Neoral, Tonda Hanuš, Tereza Jelínková) 80 b. 01:31:46
4. Kloníčci (David Kadlec) 80 b. 01:35:57
5. Experts Digital ČSAS (Jakub Beran, Hanka Klímová, Franta Kalibán, Honza Borna, Marek Novák) 80 b. 01:38:04
6. Proxíci 80 b. 01:48:30
7. DomÁja (Dominik Zaoral, Alena Zaoralová) 80 b. 01:50:24
8. Méďové (Pavel Sůva, Jitka Svědirohová) 80 b. 01:51:51
9. Život je změna spinu (Michal Donát, Lenka Šimonová) 80 b. 01:55:13
10. VMOMV (Veronika Tůmová) 80 b. 01:57:27
11. My (Jakub , Martin , Eskel , Roman ) 80 b. 01:59:06
12. zuzapeta (Zuzana Šebková) 80 b. 02:08:12
13. Podivíni pomocníci 80 b. 02:08:51
14. Cardif2 80 b. 02:09:15
15. Havi Team (Jarča H., Janča H.) 80 b. 02:12:10
16. Kanarci (Honza) 80 b. 02:13:19
17. Břevňáci 80 b. 02:14:16
18. Tajka (Káča , Alča , Basic , Tea , Áda ) 80 b. 02:18:43
19. Imaginární kamarádi (Lukáš Machek, Nikola Karlíková, Jakub Karpíšek) 80 b. 02:19:28
20. Jana Dvořáková 80 b. 02:22:25
21. Kryptograf.cz (Jirka) 80 b. 02:27:13
22. Renata Knizkova a spol. 80 b. 02:31:46
23. Olí slaví narozeniny (Olafi , Mumínci , Pivaři , Janička ) 80 b. 02:33:28
24. EHM... (Míla) 80 b. 02:34:05
25. Nováci z Hjůstnu (Michal Novák) 80 b. 02:34:44
26. TuRoPřeSk (Petr Müller, Šárka Drábková, Tomáš Dlask, Petr Eichler) 80 b. 02:35:22
27. Krásky a zvíře 80 b. 02:37:44
28. VC VS (Petra Priknerová, Milan Prikner, Mašula Hodinářová, František Havlík, Zuzana Chomová) 80 b. 02:38:41
29. Noční hlídka 80 b. 02:40:10
30. #%^*+ 80 b. 02:40:13
31. Olí ještě pořád slaví narozeniny (Oldřiška Kábrtová) 80 b. 02:40:32
32. Čičíci (Olga Kostkanová) 80 b. 02:41:02
33. OmniOdd (Tereza Marková, Vít Hejný, Petr Pospěch, Katka Klimčáková) 80 b. 02:42:08
34. mojito (Jana, Ondra, Miška) 80 b. 02:42:10
35. Sýčfíni 1 (Miroslav Čech) 80 b. 02:43:22
36. Lady nemá hlad (Martin Šoun ) 80 b. 02:43:30
37. Štipule (Marie ) 80 b. 02:43:36
38. Zewlaci (Markéta Bejdová, Michal Palečko, Míša Berdychová, Martin Hanek, Tomáš Koudelka) 80 b. 02:46:31
39. Sociál 80 b. 02:48:10
40. Buzilišci (Václav Motyka ) 80 b. 02:50:15
41. proti trudomyslnosti 80 b. 02:50:42
42. Spáči (Martina Mikulu, Ondra Micka) 80 b. 02:52:39
43. VPV 80 b. 02:52:56
44. Klubíčka (Klubko ) 80 b. 02:53:35
45. Semik (Danuska) 80 b. 02:56:24
46. Jindrovo ohnivé kopí (Eva Bartoňková, Jindra , Ája , Michal ) 80 b. 02:56:34
47. Moře místo Brna 80 b. 02:56:46
48. SRTG Čelákovice 80 b. 02:57:42
49. Párek v rohlíku (Yuffie , Lusi , Jarnik ) 80 b. 03:02:06
50. 2trolls (May) 80 b. 03:02:52
51. a+h=n2 (Jan Novotný, Adéla Novotná) 80 b. 03:06:37
52. Bulanci (MXM) 80 b. 03:06:42
53. Václav Zeman 80 b. 03:09:34
54. Sekorky 80 b. 03:09:55
55. FIONKA CAT TEAM (Jana Dvořáková, Jan Šavrda, Adéla Šavrdová, Jan Alnagon Beran) 80 b. 03:12:00
56. KP - tým 2 80 b. 03:14:40
57. Krátký potlesk (Lukáš Cypra, Eva Cyprová, David Švestka, Věra Vlasáková, Jiří Hubáček) 80 b. 03:18:52
58. Aleš Lipový 80 b. 03:19:14
59. Nekoneční přátelé 80 b. 03:19:43
60. Těžká rána 80 b. 03:21:29
61. KPH s dostavnikem (Karel) 80 b. 03:26:47
62. LastSecond 80 b. 03:26:49
63. Čip a Dejlové (Jan Matějka, Eva Kohoutová, David Podhrázký, Jáchym Hanzlík) 80 b. 03:27:39
64. UhniKáči (Zdeňka Chloubová, Šimon Chlouba, Tomáš Darda, Patrik Čermák) 80 b. 03:29:09
65. Případíci 80 b. 03:31:16
66. My dva a Jonáš 80 b. 03:33:08
67. Lethal Llamas (Tomas Sixta, Petra Matuova) 80 b. 03:33:19
68. Betašlapka (Bentsa, Tarhoniy, Šaroch a Paleček) 80 b. 03:36:42
69. DPTP s Jackem (Aneta Paňáková) 80 b. 03:39:32
70. EhlTeam (Jiří Ehl, Pavla Ehlová, Ondra Ehl, Martina Ehlová) 80 b. 03:40:52
71. Mikovi (Iva Rudy Lenka) 80 b. 03:41:05
72. Bramboraci (Michal Berta ) 80 b. 03:43:25
73. Kajťáci (svatyMeluzin) 80 b. 03:49:08
74. Kotelnici (Bali , Efka , Darina , Stepan ) 80 b. 03:50:13
75. Cyloni 80 b. 03:51:46
76. Certik Bertik (Eliska) 80 b. 03:57:53
77. Run'uxie (Lucie Krausová, Libor Houha) 80 b. 04:01:14
78. Maková hubka (Anna Součková) 80 b. 04:05:40
79. Říhovi (Tomáš Říha) 80 b. 04:15:16
80. Jan Moudřík 80 b. 04:15:49
81. Cesťáci (Jiří Šimůnek) 80 b. 04:20:50
82. Rotťáci (Martina Rottová , Karel Rott) 80 b. 04:25:24
83. Beáta Šimorová 80 b. 04:28:24
84. My4 Mis3 (Kristýna , Milan , Eva , Honza ) 80 b. 04:31:04
85. Deštníčky (Vilém Plaček) 80 b. 04:32:09
86. dezolátD 80 b. 04:33:42
87. 5+1mikes (Marek Mikes) 80 b. 04:36:55
88. Louny + Žamberk 80 b. 04:43:08
89. Aneta Paňáková 80 b. 04:45:40
90. Kyseliny (Rozbora Michael, Pavlína , Šimon , Eliška ) 80 b. 04:54:16
91. Pan Ježeček (Terezka) 80 b. 04:54:18
92. Balíčci 80 b. 05:06:33
93. Úžasňáci (Radim Hueber) 80 b. 05:08:59
94. Panditi (Monika Pospíšilová, Miloslav Brožek, Václav Blažej) 80 b. 05:21:31
95. Daro 80 b. 05:54:56
96. Jarin_a_Dendule (Denisa , Jaroslav ) 80 b. 05:57:06
97. Emil a detektivove 80 b. 06:10:51
98. Míša a Honza (Míša) 80 b. 06:21:08
99. Pan Wolf na výletě (Káťa Havlíčková, Radim Večeřa) 80 b. 06:44:56
100. Břeťuška 2 (Petra Caudrová Slavíková) 80 b. 07:17:19
101. Kocovina (Daniela T, Adam T) 80 b. 07:17:22
102. TROSKY 80 b. 08:06:04
103. Me2di (Jana , Ivča , Honzík , Ivan ) 80 b. 10:44:36
104. Relaxační kapybary 80 b. 11:25:11
105. NeuTeam 80 b. 19:19:33
106. Kýbl plnej kakánků (Jan Šetina) 80 b. 19:32:49
107. HLP (Honza) 80 b. 23:11:49
108. Mumínci 80 b. 23:21:11
109. Pomelo z Karpat 80 b. 24:33:40
110. Evidlentní trojka (Evizna , Zmrzlá , Sebevědomý , Tajný agent) 80 b. 26:34:25
111. Šotci 80 b. 26:39:49
112. DEZILUZE (Jan Vojir) 80 b. 29:44:40
113. IronMorce & SuperPanda 80 b. 34:32:41
114. Banani (Sarka Zaderlikova) 80 b. 43:03:37
115. Zelené sotio (jmeno ) 80 b. 47:10:33
116. Rázní a smělí (Danka) 80 b. 59:14:43
117. velkostatkari (jirka) 80 b. 96:30:47
118. FC Hvězdolet 80 b. 166:06:11
119. Pípy z Lípy (Anna Rusínková) 80 b. 268:56:23
120. we born o'drūzho (Klára Matoušková, Pavel Jeřábek) 80 b. 271:05:22
121. Lhoťáci (Anna Šnajdarová) 80 b. 330:58:52
122. Žáby na věži 80 b. 394:44:38
123. Čuňasova výprava 80 b. 433:16:57
124. Mamuti (Petr Kvapil, Lucie Kvapilová) 80 b. 510:52:21
125. kráska a retard (ondra) 80 b. 625:16:40
126. Ctihodné panny 80 b. 645:38:38
127. Corfu NextGen (Martin) 80 b. 893:49:27
128. 80 b. 1289:42:36
129. Fifi 80 b. 1882:43:34
130. Carolus Capere (Marek Soukup) 80 b. 8062:11:38
131. Jelita (jelito) 78 b. 481:13:29
132. Anežka Forejtová 75 b. 02:23:24
133. okurkový salát 75 b. 02:36:48
134. Los Lobotomos (Michaela , Martin ) 75 b. 02:45:43
135. Miroslav Láska 75 b. 02:48:23
136. Dolor Sit Amet 75 b. 02:57:50
137. Lopata nedělá (Veronika , Aleš ) 75 b. 03:07:41
138. Tvoja matka 75 b. 03:20:04
139. Potkani (Martina Langrová, Jan Langr) 75 b. 03:22:02
140. Trash Cats 75 b. 03:26:19
141. LOOSERI (Alžběta Harvanová, Anežka Harvanová, Kateřina Klímová, Matěj Klíma, Matěj Říha) 75 b. 03:39:25
142. Justice team (Zuzana) 75 b. 04:00:31
143. Potulka (Lubos Pfeffer) 75 b. 04:32:58
144. Andrea Neckářová 75 b. 04:47:01
145. Florísci (Šárka , Flori , Michael ) 75 b. 05:23:41
146. Karlovy Kočky (Kateřina Pekárková, Naďa Douchová, Zuzana Jemelková) 75 b. 05:40:11
147. Sokl007 (Daniela Voráčková, Zbyněk Voráček) 75 b. 07:05:44
148. Last but not least (Petr Smetana, Michaela Procházková, Alena Lukáčiková, Agáta Eštoková) 75 b. 07:06:23
149. Břeťuška 1 (Petra Caudrová Slavíková , Krystýna Vyhlídková, Kateřina Kortánková, Marie Plachá) 75 b. 07:19:39
150. Modré Sotio (jmeno ) 75 b. 18:56:12
151. emka 75 b. 24:49:58
152. Eldorádo Sebuč - Tým I (Petr , David , Péťa , Kačka , Kristyna ) 75 b. 25:44:50
153. Žluté Sotio (jmeno ) 75 b. 47:05:40
154. Junovci (Michal , Janicka ) 75 b. 123:02:31
155. KUBÍCI (Standa , Eva , Brek vodník, Flek vodník) 75 b. 145:50:39
156. Hello Kitty Punisher (Petr Pošvic, Zuzana Slušná) 75 b. 332:21:59
157. Dáša Zýmová 75 b. 552:20:59
158. Joloskorcus575 (Jan Skorčík) 70 b. 00:08:08
159. Děvečky z Fulneku 70 b. 01:36:04
160. Snad se sejdem (Tomáš Jungman, Jitka Ludvíková, Václav Liška) 70 b. 02:04:30
161. Rampasova a spol. (Rampasova Karla, Miler Jan) 70 b. 02:19:12
162. Trio JOJO + Hana a Helena (Ondřej Kopáček, Radek Škultéty, Pavel Pešek) 70 b. 02:31:00
163. Vlhká jáma (Vláďa) 70 b. 02:43:42
164. VE (Vratislav Svoboda) 70 b. 02:55:03
165. Jonas Girls 70 b. 03:07:25
166. SMART (LucinkaKrikri , D&D , Ksusa , Jirmo , Maro ) 70 b. 03:08:56
167. S gustem ( Vasek) 70 b. 03:13:21
168. Okle (Milena Telecka, Petr Oklestek, Filip Oklestek, Emma Telecka, Lukas Telecky) 70 b. 03:13:25
169. Nafrnene Surikaty (Kuba K., Gabca B.) 70 b. 03:18:00
170. Nicolas Cage (Petr Helebrant) 70 b. 03:22:30
171. Kostíci (Pája) 70 b. 03:24:53
172. Jabališdam 70 b. 03:29:14
173. Glasses commando 70 b. 03:37:54
174. Lážoplážo (Michal Martinásek) 70 b. 03:41:44
175. Mystery Hunters (Jakub Ševčík, Olga Nitschelová) 70 b. 03:43:38
176. Vědecká (V)očka 70 b. 03:50:08
177. Bob, Chomber a ostatní (Bob ) 70 b. 03:54:04
178. Ravenpuff (Caroline W. Aaron, Naomi Taiko, Kassandra Hatzidakis, Ella Winchesterová, Sára ) 70 b. 04:16:12
179. Dobrá parta (Zuzana Viktorová, Pavel Viktora, Lenka Tréglová, Katarina Majer) 70 b. 04:55:10
180. Červené Sotio (jmeno ) 70 b. 05:21:40
181. Noname (Aleš Procházka) 70 b. 06:11:40
182. Trtci (Martin) 70 b. 06:24:31
183. Asmanci (Tomáš Asman, Veronika Wolfová) 70 b. 06:52:08
184. H+M (Marek Bartoušek ) 70 b. 06:53:34
185. Eventyrer 70 b. 06:55:50
186. luto (Tomas Zajicek) 70 b. 16:41:57
187. Jul 70 b. 24:33:58
188. Skrýchováci (Khoudy) 70 b. 29:52:04
189. Tribblové (Jana) 70 b. 49:19:22
190. Nepřipravení (Kristina Rylova) 70 b. 217:36:11
191. Miroslava Zimová 68 b. 03:20:16
192. Frčící modřiny 68 b. 30:57:57
193. Geniální kondoři 68 b. 78:05:31
194. Šimon Růžička 65 b. 01:54:44
195. M&M (Míša , Michal ) 65 b. 02:28:13
196. Rainbow ponies (Markéta Bubrlová) 65 b. 02:54:45
197. Andrea Neckářová 65 b. 04:22:40
198. Ze Severu 65 b. 04:33:55
199. To chce klid (Josef Břehovský, Lukáš Břehovský, Luděk Šuráň, Martina Šuráňová) 65 b. 05:57:18
200. B&B (Anna Brixová, Jiří Buchta) 65 b. 4735:53:52
201. Čarodějka (jmeno ) 61 b. 03:59:56
202. vagozrouti (vaginias) 60 b. 00:01:38
203. Gg (Vaćav) 60 b. 00:09:07
204. Ríšánek team (Richard Lauve) 60 b. 00:54:16
205. Sopka II (Adéla Šípková) 60 b. 01:29:55
206. Sopka I (Adéla Šípková) 60 b. 01:30:05
207. ALIVE (Veronika Lopatová) 60 b. 01:32:21
208. Lucie Dvořáková 60 b. 01:34:20
209. Děvuchy (Lucie Gellnerová, Pavlína Militká) 60 b. 01:35:29
210. 6. dohoda (Martina) 60 b. 01:35:50
211. BVB_team (Markéta Páleníková, Lucie Gellnerová, Vendula Němcová) 60 b. 01:39:39
212. Mimikry (Jaroslav Bohata) 60 b. 01:39:52
213. RECTA GROUP (Gabriela Štípková, Robert Zoulík, Markéta Dvořáková, Pavla Trojanová) 60 b. 01:40:16
214. ňufík a pusíček (martina babičová) 60 b. 01:40:26
215. Gulomové (Kateřina Lachmanová, Anna Kobrlová) 60 b. 01:40:39
216. KP (Jakub) 60 b. 01:41:08
217. DUO (jitka, terka) 60 b. 01:42:19
218. Tým (Hana Vaňková) 60 b. 01:43:33
219. Želvy (Tomáš Totzauer, Markéta Stádníková) 60 b. 01:44:18
220. PEKT+ M 60 b. 01:44:44
221. marcel beno 60 b. 01:45:19
222. Kozí xichty (Lukáš) 60 b. 01:46:07
223. Trudian (Andrea Friedrichová ) 60 b. 01:46:18
224. Sherlock Holmes 60 b. 01:47:37
225. 2M (Michaela) 60 b. 01:48:01
226. GREEN 60 b. 01:48:36
227. Velký holky 60 b. 01:48:44
228. Pidalky (Iva) 60 b. 01:48:49
229. nerdi (Martin Řehák) 60 b. 01:49:31
230. Lucie Dvořáková 60 b. 01:49:40
231. Captains 60 b. 01:50:02
232. Blackovi (Tomáš Volný) 60 b. 01:50:27
233. JJ TeaM (Jiří Janda, Petra Jandová, Martin Krása, Hana Bábíčková) 60 b. 01:50:50
234. Farnsworths (Lubomir Bašniar) 60 b. 01:51:05
235. Dream team (Hanka, Ivča, Elča) 60 b. 01:51:10
236. Naboso (Ráďa B., Zuzka H., Káťa H.) 60 b. 01:51:38
237. AJAT 60 b. 01:52:12
238. Milovnici muskatu 60 b. 01:52:28
239. Palačinky se šlehačkou (Julie Grosamová) 60 b. 01:53:06
240. Potrati (Jan Procházka) 60 b. 01:53:23
241. deleted (Adela) 60 b. 01:53:57
242. News crew 60 b. 01:54:04
243. Kulprdi (Eliška Chalouková) 60 b. 01:54:18
244. RB 60 b. 01:54:48
245. Amynka 60 b. 01:55:53
246. Skp2 (Hakob Avetisyan) 60 b. 01:56:00
247. Naplaveniny 60 b. 01:56:03
248. Vychodnare a Janka (Julia) 60 b. 01:56:09
249. Tereza Frömmelová 60 b. 01:56:22
250. lh14 (Ludmila Slabá, Hana Slabá) 60 b. 01:56:25
251. Svoboda (Eva Svobodova) 60 b. 01:56:54
252. Martin Hanzalek 98 1 60 b. 01:57:06
253. Krtek (Eva Hlaváčová, Kateřina Šťovíčková, Ondřej Holý) 60 b. 01:57:38
254. ZdeKa (Káťa) 60 b. 01:57:58
255. Vítězný tým (Barbora Vyzinová ) 60 b. 01:59:41
256. Brumbalovi Pindouri (Brumbal z Bradavic) 60 b. 02:00:18
257. Lucie Palánová 60 b. 02:00:20
258. Pérka (Jarda Bartoň ) 60 b. 02:00:51
259. proč muži neposlouchají (Jiří Zuzaník, Martin Štoček, Lukáš Lopatář, Jakub Chandrycký) 60 b. 02:01:02
260. Bahy Joegreen (Johana Kühnelová) 60 b. 02:01:09
261. Na radnici zavreno 60 b. 02:01:32
262. Černí rytíři (Petr Vlašín) 60 b. 02:01:53
263. Bzuk team (Pucmelouni , Capovi , Kubati , Hrosi , Styblaci ) 60 b. 02:02:05
264. PISanky 60 b. 02:02:37
265. Jedničky a nuly (Kristýna Streitová) 60 b. 02:02:39
266. Frykulíni (Michal Kadlec, Markéta Kadlecová, Tomáš Kšír, Tereza Bubeníčková) 60 b. 02:03:03
267. Hell's Angels (Kristýna Talafantová) 60 b. 02:03:22
268. Haeretici (Tom , Aja , Ada , Ana ) 60 b. 02:03:23
269. Zadek (Marek Perry) 60 b. 02:04:16
270. Blueberries 60 b. 02:04:20
271. Žirafky (Žirafky ) 60 b. 02:06:05
272. GEOFUN (Vít Pechanec, Petr Manuel Ulrych, Jarda Vančata, Alena Mrázková) 60 b. 02:06:27
273. Pročmybloudi 60 b. 02:08:04
274. Kocourci (Jan Kopečný) 60 b. 02:08:24
275. MyMo 60 b. 02:08:24
276. MRS team (Tereza , Majda , Verča ) 60 b. 02:08:39
277. Bobo Crue 60 b. 02:09:35
278. Lucie Palánová 60 b. 02:10:28
279. Bar Belevisthe (Tomancová Barbora) 60 b. 02:10:43
280. Karelslaví 60 b. 02:11:24
281. Jitka Selingerova 60 b. 02:11:57
282. Parnicek (Martin Krecek) 60 b. 02:13:13
283. FBC Texas (Klára Kozlová, Jana Kadlecová) 60 b. 02:13:55
284. Zelené lišky (Šárka Ludvíková) 60 b. 02:14:25
285. Selingrovic partička (Petr Selinger, Kristýna Selingerová, Martin Selinger, Michaela Selingerová, Kubíček Selinger) 60 b. 02:15:23
286. Black&White (Martin Křen) 60 b. 02:15:28
287. Radi behame (Anežka Smuntá) 60 b. 02:15:31
288. Burgři (Tomáš Michálek, Denisa Raudová, Jana Vávrová, Petra Burianová, Jan Kudela) 60 b. 02:15:34
289. DANINY PARTACI (Daniela Szarowska) 60 b. 02:15:44
290. SZP (Jakub Machálek) 60 b. 02:16:09
291. Hobo (Honza) 60 b. 02:16:12
292. Mama tým (Ivona H., Káťa H.) 60 b. 02:16:54
293. BBVT (Petra Buriánková, Michal Buriánek, Tereza Princová, Viktor Šolc) 60 b. 02:17:02
294. Ledovky (Lucie Domonkošová) 60 b. 02:17:39
295. D+D tým (David Prajzler, Denisa Ondrášková, Lucie Cízlerová) 60 b. 02:17:48
296. Nebludní Holanďané (Markéta Sázelová, Vojtěch Sázel, Barbora Tichá, Jana Tichá, Tadeáš Daniel Sázel) 60 b. 02:18:22
297. Sojčí pírka (Markéta Dvořáková) 60 b. 02:19:03
298. Beretta Gold Team (Ondřej Volf, Petra Ptáčková) 60 b. 02:21:17
299. imigranti (nadezda) 60 b. 02:21:32
300. KuKi (Monika Kissová) 60 b. 02:22:37
301. Muffin (Anicka) 60 b. 02:22:53
302. Troubelini (Renča ) 60 b. 02:24:02
303. Rychlá rota 60 b. 02:24:28
304. Kamila Kučerová 60 b. 02:24:43
305. Generali (Samuel Říha) 60 b. 02:25:30
306. Muffini 60 b. 02:25:59
307. Korzáři (Jiří Hrdlička, Martin Bálek , Zuzana Kšírová, Michaela Kaňková) 60 b. 02:26:29
308. KrakBal 60 b. 02:27:52
309. TomAVelu (Tomáš Klein, Velu ) 60 b. 02:28:21
310. Kateřina Brabcová 60 b. 02:28:34
311. B&V (Barbora Tesarikova) 60 b. 02:29:39
312. Kuřátka (Tomáš Vysušil) 60 b. 02:29:44
313. Blackdeath 60 b. 02:30:02
314. Bloudky (Petr Bloudek, Lucie Bloudkova, Veronika Bloudkova, Marta Vasakova, Kuba Szoke) 60 b. 02:30:17
315. Modra vcela (Míša , Terka , Lída , Anička , Bára ) 60 b. 02:30:30
316. NÁŠ TÝM 60 b. 02:30:38
317. DAKL (David Mašát) 60 b. 02:30:39
318. Všem dobrý den (Anna Šebelová) 60 b. 02:30:44
319. Dvě kila mouky 60 b. 02:31:20
320. Jetel (Lenka, Lucka, Verca) 60 b. 02:31:37
321. ABUM 60 b. 02:31:57
322. Čtyři Mušketýři 60 b. 02:33:13
323. Soukupovi (Petr Soukup) 60 b. 02:33:53
324. SKP-1 (Vojtěch Bětak) 60 b. 02:34:00
325. Jablonečaci (Eva, Ota, Viky, Aja) 60 b. 02:35:33
326. Družina z PodHory (Michal Podhora) 60 b. 02:37:01
327. FilEs 60 b. 02:38:37
328. STALUC (Stanislav Hloušek, Lucie Bartáková) 60 b. 02:40:21
329. Porazime Krtka (Jakub) 60 b. 02:43:16
330. Lachtanomys (Karolina) 60 b. 02:48:49
331. Folklorní osmáci 60 b. 02:49:07
332. Zmatený vcely (Káťa, Káťa, Makysa, Venda) 60 b. 02:49:52
333. Stagioni Michle (Marek Kraucher, Bohdana Kraucherová, Markéta Hütterová, Tomáš Hütter, Zdenda Trčka) 60 b. 02:50:32
334. JežišmarjaKurňaCo? (Adam Kolařík) 60 b. 02:51:50
335. Sovičky (Jitka , Jíťa , Míša ) 60 b. 02:53:14
336. Team KoMPaS (Pavel Vrtal, Jakub Hruška, Petra 'Meloun' Botošová, Jan 'Sally' Salák) 60 b. 02:53:40
337. Mažňák a spol. 60 b. 02:54:45
338. Anežka Zemanová 60 b. 02:55:01
339. Betlemske holky (Lenka) 60 b. 02:55:47
340. Kája a Pája (Karel Koťátko , Pavlína Štípková) 60 b. 02:55:54
341. Bošáci (David Bošek, Natálka Bošková, David Bošek junior, Monika Bošková) 60 b. 02:57:20
342. Lenoši (Katka , Jirka ) 60 b. 02:57:55
343. Lucemburkové z Popoviček (JiříK , Kuba , Maty ) 60 b. 03:01:17
344. otroci Pavla Gajdoše (Pavel Gajdos) 60 b. 03:01:25
345. bobrici (Monika Cihalova) 60 b. 03:03:41
346. Bojničáci21052016 (Michal , Mirka , Evka , Zuzka ) 60 b. 03:03:47
347. Rebelové (Tomáš Najman, Radka Najmanová , Filip Najman , Kryštof Najman , Lada Najmanová ) 60 b. 03:06:07
348. The Kristo Family (Lenitko , Mysko , Dodi ) 60 b. 03:08:42
349. Panamedvide (Jakub) 60 b. 03:10:39
350. RaI (Radim B) 60 b. 03:11:24
351. Fantastická 4 (Max) 60 b. 03:11:33
352. PCSTND (Martin Slabý) 60 b. 03:12:28
353. Stanislav Krejčík 60 b. 03:14:34
354. Ekologové (Quentin) 60 b. 03:15:06
355. Darina Steskal 60 b. 03:15:54
356. Šárka Matysová 60 b. 03:17:51
357. Leguán (Jan , Leguán , Iva , Eliška ) 60 b. 03:20:29
358. Puclíci (Pavel Fiala) 60 b. 03:20:30
359. BaFi (Filip Balcar, Bára Kunz) 60 b. 03:22:09
360. Mountain vine (Ivana Svobodová, Tomáš Ševčík) 60 b. 03:24:29
361. My dva a Kdovíci (Petra Fremrová, Honza Kouble, Standa Kdovík, Bláža Kdovíková) 60 b. 03:24:53
362. Vepři (Adéla , Verča , Péťa , Barča , Cyril ) 60 b. 03:31:15
363. Simar (Martin Šenkeřík, Simona Haničincová) 60 b. 03:31:15
364. M&L (Lenka) 60 b. 03:32:32
365. bingBONG 60 b. 03:32:41
366. Alfa (Aneta Mrkosová, Nicolas Grim, Marie Dusha, Marie Nguyen, Kateřina Čaková) 60 b. 03:33:11
367. Hlaváčkovi (Jiří) 60 b. 03:33:13
368. Sigma (Terka Blochová, Anna Poláková, Klára Pačanová, Zuzka Pačanova) 60 b. 03:33:30
369. LazyTeam (J S) 60 b. 03:34:27
370. Abigail (Peťo) 60 b. 03:43:57
371. Ocepáři (Matej Mudroch) 60 b. 03:52:07
372. Abc (Věra) 60 b. 03:56:19
373. Fenixuv řád (Ada) 60 b. 04:00:12
374. Strazci Vycepu (Milda , Káča , Šmajdalf , Páša ) 60 b. 04:00:50
375. Brundalfovi bombardaci 60 b. 04:04:54
376. Nazahrade (Pamela ) 60 b. 04:06:10
377. mrchy LR a doprovod (Lenka ) 60 b. 04:06:17
378. Čejky (Jan Čejka, Janinka JA-GA Čejková, Kryštof Čejka, Anna Mária Čejková, Petr Čejka) 60 b. 04:10:28
379. Petra Dvořáková 60 b. 04:10:35
380. Hnisove 60 b. 04:19:50
381. P+A+K (Oldřich Nový, Helena Kinská, Kuba Kubikula) 60 b. 04:20:01
382. Neviem 60 b. 04:22:33
383. AFK (Katka) 60 b. 04:32:32
384. Petr&Káťa 60 b. 04:34:57
385. Hrdinovci (Kateřina Hrdinová) 60 b. 04:35:49
386. Veronika Obroučková 60 b. 04:56:27
387. My z Přeučilovy (Buddha , Petr ) 60 b. 05:02:21
388. Tým Evžen 60 b. 05:07:23
389. Tri sestry a zhavranelý brat (Stanislava Horváthová) 60 b. 05:26:13
390. Petrici 60 b. 05:44:12
391. Vajca 60 b. 06:04:46
392. Adam Bernau (Adam Bernau) 60 b. 28:20:28
393. saon 60 b. 51:02:49
394. Veleluštinátorští pjofíci 60 b. 99:39:26
395. Vávrovi 60 b. 168:35:41
396. Miciny (Jana Koubova) 60 b. 168:50:46
397. Šmakulíci (ZŠ Santoška tým Kadl a Mun) 60 b. 169:50:00
398. Fotbalisté (Patrik Vávra, Žofie Müllerová) 60 b. 335:51:04
399. LuGa (Gabriela Fritschová, Lucina Štolcová ) 60 b. 340:39:56
400. Kujoni (Jakub Trtek, Michaela Trtkova, Ales Meister, Lucoe Meisterova) 60 b. 356:40:54
401. Sisony (Vojta) 60 b. 395:02:05
402. Kocicaci (Jirka Matoulek) 60 b. 1179:32:19
403. Pedoteampraha (Timmy) 58 b. 00:03:43
404. marcel beno 58 b. 01:19:58
405. Naughty friends (Terezka Joslová, Matěj Zima) 58 b. 02:17:19
406. Adhezní kozy 58 b. 03:11:45
407. Přirozený otvor 58 b. 04:22:01
408. Stupidos (Adam Brychta) 58 b. 24:22:44
409. WimKa (Martin Miler) 58 b. 72:07:10
410. BOZI ( a dve kozy ) (Martin) 55 b. 01:31:01
411. Čumáčci (Lucka Uhlíková, Honza Kratochvíl, Ondra Uhlik) 55 b. 01:43:41
412. Jakub Čapek 55 b. 01:54:08
413. MY2 (Veronika) 55 b. 01:56:59
414. LORM 55 b. 01:57:05
415. BFLMPSVZ bez BFL (Zuzana Němcová) 55 b. 01:57:08
416. TweetyNeniKura! 55 b. 01:57:15
417. Lucie Hrivňáková 55 b. 01:59:54
418. Pvpv (Pv) 55 b. 02:03:08
419. Vesničani (Michal František Kříha) 55 b. 02:08:23
420. Průzkumníci (Lukáš Herma) 55 b. 02:16:16
421. Ryklovci (Rykl) 55 b. 02:18:54
422. Kulicky 55 b. 02:21:39
423. LOMA Prosek (Martin Spurný) 55 b. 02:24:48
424. M.O.S.D. (Stepan Fikr) 55 b. 02:25:32
425. Krtkovi 55 b. 02:27:47
426. Iva Stepankova 55 b. 02:29:38
427. Lucie Pavlickova 55 b. 02:29:54
428. Nervous Hungry Eagles (Denisa Gondova, Petra Cejkova , Lucie Hrdinova, Luca Morrone, Arthur Lonjaret) 55 b. 02:31:43
429. ňuňáci (Jana Šmotková, Veronika Šmotková, Jiří Šmotek, Michaela Remešová) 55 b. 02:31:51
430. My (Hanička) 55 b. 02:32:09
431. Anteluma (Marek Andres) 55 b. 02:32:59
432. Jasoni Drsoni 55 b. 02:33:02
433. VrHo (Martina) 55 b. 02:34:03
434. Kobra (Adam) 55 b. 02:34:04
435. Plantážníci (Andrea Šveřepová) 55 b. 02:36:06
436. Kateřina Chramostová 55 b. 02:37:41
437. Píšovky (Jana) 55 b. 02:37:58
438. KSO 55 b. 02:41:24
439. Hithit (Tereza ) 55 b. 02:45:34
440. Magda Polmanová 55 b. 02:47:16
441. Unruhová parta (Janka) 55 b. 02:49:31
442. Expedice Omikron (Petr Svoboda, Lucie Kořínková, Ranata Havlová, Nela Hrušková) 55 b. 02:50:03
443. Ano, vlastně ano (Pavel Šimeček) 55 b. 02:51:34
444. Novomanželé 55 b. 03:02:59
445. Mila 55 b. 03:03:49
446. Krátký Pulec v Mošně (Honza Pulec, Míša Krátká, Pavel Mošna, Elmíra Moschna) 55 b. 03:08:10
447. Jasoni Drsoni 55 b. 03:23:16
448. JaMa KaZa (Markéta Zakarová, Jana Kaiserová) 55 b. 03:31:24
449. ElaMaty 55 b. 03:34:01
450. L&M (Lenka) 55 b. 03:37:40
451. MaKuč (Šimon Makarius, Josef Makarius, Lucie Makariusová, Agáta Kučerová, Johana Kučerová) 55 b. 03:50:15
452. Seniori70 (Petr Papoušek ) 55 b. 04:04:14
453. Nerdi (Veronika Uhlířová) 55 b. 04:06:03
454. Dračice 55 b. 04:11:04
455. Petra Liškova 55 b. 04:40:44
456. Baskeťáci (Jana) 55 b. 05:44:45
457. Hostišováci (Soňa Roškotová, Štěpán Roškot, Lukáš Křížek, Pavlína Drábková) 55 b. 06:19:58
458. Michlíci 55 b. 80:47:17
459. Žižkovští Draci (Mirek , Sylva , Tomáš , Jirka ) 55 b. 180:20:26
460. Brouci (Jana Brouk, Jan Brouk, Matyáš Brouk, Ivo Snoza) 55 b. 475:53:09
461. Taaffe (Veronika Zemanova) 55 b. 481:34:36
462. marcel beno 50 b. 01:33:19
463. Mumínci (Ondřej Žáček) 50 b. 01:46:51
464. Pingu (Benjamin V. Verner, Petr Verner, Hanka Vernerová) 50 b. 01:47:28
465. Lenochodi 50 b. 01:50:15
466. RD (JD) 50 b. 01:53:34
467. Parta malaka (Terezka) 50 b. 01:53:53
468. M-Team (Ivana Macková) 50 b. 01:54:22
469. Andrea Kubešová 50 b. 01:56:24
470. OBRŠNEK 50 b. 01:57:53
471. marcel beno 50 b. 02:04:18
472. House Stark (Matěj Zima, Tereza Poláková, Valerie Olar, Filip Jagrik, Jiří Voldán) 50 b. 02:04:32
473. Hrebíci (Kateřina Hrebíková, Jan Hrebík jr., Andrea Hrebíková, Jan Hrebík) 50 b. 02:06:55
474. R2Č2 (Ondřej Manina, Simona Valášková) 50 b. 02:08:38
475. Karolina Podloucká 50 b. 02:09:15
476. LeZdenour (Zdenda) 50 b. 02:11:08
477. ČernýKlády (Vojta,Táda,Soptík,Dáda,Martin) 50 b. 02:12:14
478. Vossáci (Kristýna Novotná ) 50 b. 02:13:06
479. Dědas and Prague walkers (Milan Dědek) 50 b. 02:13:26
480. Eva Stumpfova (Eva , Vita , Christik ) 50 b. 02:14:44
481. Mr. & Mr. Little (Michal) 50 b. 02:16:28
482. Hana Podhůrská 50 b. 02:17:19
483. I slepá veverka občas najde oříšek (Jan Mráz) 50 b. 02:18:17
484. Lucie Palánová 50 b. 02:19:21
485. Simonky s Martinem (Simona) 50 b. 02:19:24
486. Jaroslav Ulman 50 b. 02:19:44
487. a ženy neumějí číst v mapách (Pavel Flégl, Linda Hrachová, Mája Skoroštočková, Markéta Suchá) 50 b. 02:20:48
488. Banda růžových kralíčků (Filip Kulovaný) 50 b. 02:22:33
489. Martina Semrádová 50 b. 02:25:24
490. Andrea Janečková 50 b. 02:26:58
491. Docela pomalý tým (Dalibor Naar, Týna , Emma , Dora , Bety ) 50 b. 02:27:57
492. My dvě a Jirka 50 b. 02:29:14
493. ALWAYS 50 b. 02:30:51
494. Brka (Katka Brouk, Karol Schwarzová, Zdenda Brouk) 50 b. 02:33:33
495. CIHLONĚ (Dali a Evi) 50 b. 02:34:42
496. Bobánci (Hana Hýsková, Lukáš , Annička , Lukča , Tomášek ) 50 b. 02:36:33
497. Rozverný Alf (Lukáš) 50 b. 02:36:45
498. Vosa a fčelák 50 b. 02:37:14
499. Tomas Leitner 50 b. 02:37:40
500. Petřinskej HouMyš (Míša Baumanová, Houska ) 50 b. 02:42:08
501. Behaviorální jezevci 50 b. 02:42:46
502. Kuba a Verča (Tomáš ) 50 b. 02:43:28
503. Malý tým 50 b. 02:47:22
504. Divoká pětka (Julie Králová) 50 b. 02:47:24
505. Gold Diggers (Gervais eS, Gustava eS, Gertrůda eS, Gudrun eS, Germína eS) 50 b. 02:48:42
506. Katerina Fohl Cukrová 50 b. 02:53:06
507. Džunglíci (Adéla , Zuzana , Martin ) 50 b. 02:53:51
508. RaMa (Radim Kašpárek) 50 b. 02:54:48
509. 3 2 1 (Anežka Marko) 50 b. 02:57:16
510. Táňa Wojnarová 50 b. 03:01:41
511. DUO WALK (Jana , Josef ) 50 b. 03:02:00
512. jan divecky 50 b. 03:02:56
513. Stephans (Stepan Hruby) 50 b. 03:04:08
514. Kikiriki (Kristýna Hrdličková) 50 b. 03:04:24
515. Marold (Olda Dienstbier) 50 b. 03:04:50
516. DLOV (Martin Bukovský ) 50 b. 03:04:58
517. Tým Dobříň (Petra Vaňková, Marie Přistoupilová, Denisa Hanzlíková, Viktorie Hanzlíková, Marek Hanzlík) 50 b. 03:05:19
518. Pohanka (Teodor Kováč) 50 b. 03:19:00
519. Kárníci (Honza Kárník) 50 b. 03:19:07
520. Jaromír Chomout 50 b. 03:21:14
521. ML (Marek , Lucie ) 50 b. 03:27:33
522. MJM (Monika ) 50 b. 03:31:01
523. Kaka Dajo (Jolana Bartuňková, Kamila Slabá, Kamila Hlaváčková, Dana Herbergerová) 50 b. 03:31:56
524. Hrabáči (Iva Pintová, Jakub Hroník) 50 b. 03:34:57
525. Náš stůl (Standa , Lucka , Luky , Mona ) 50 b. 03:38:01
526. Pátrači.cz (Šárka Kubíková, Roman Malackanič) 50 b. 03:38:56
527. Bětma 50 b. 03:46:20
528. Tomáš Koukolík 50 b. 03:49:37
529. Óóóňa team (Ondřej Malý, Silvie Valchářová, Lukáš Svoboda, Zuzana Svobodová) 50 b. 03:49:45
530. Podoláci 50 b. 04:00:24
531. Kamousch (Ondřej Schmid) 50 b. 04:06:57
532. Slanýži 50 b. 04:08:33
533. Team východu slunce (Ivana Soglová ) 50 b. 04:16:38
534. TuZa 50 b. 04:39:07
535. Ligříci z Modřan (Ligrovi) 50 b. 04:54:41
536. Running Sushi (Karolína , Jaroslávek ) 50 b. 05:04:34
537. N&K lovci pokladu 50 b. 05:25:47
538. Tato hra není fér (Michal Vojacek) 50 b. 06:23:09
539. Bára Vránová 50 b. 08:01:45
540. beruskaTeam (Jarin) 50 b. 08:52:06
541. Holky od sv. Anežky (Martina H.) 50 b. 09:45:48
542. Velkopáteční eklektusky 50 b. 20:19:38
543. Hrnečci (Barbora Hrnčířová ) 50 b. 23:06:47
544. Domi&Tomi (Tomáš Uhlíř, Dominika Kubušová) 50 b. 23:56:13
545. Trojská pětka 50 b. 50:05:32
546. kachna s mývalem (Kateřina Lipovská, Eva Křístková) 50 b. 101:01:16
547. Sluníčka (Šárka Markvartová) 50 b. 824:32:35
548. Mandaci (Petra Jurečková ) 50 b. 1255:41:43
549. Marshmellow (Marshmellow) 50 b. 2566:22:50
550. Ja a Ja a Ja a já 48 b. 00:56:41
551. Duté hlavy 48 b. 01:32:30
552. Pesticidní ještěrky 48 b. 03:35:46
553. Hana Sklenářová 45 b. 01:37:44
554. Milena Tomčíková 45 b. 01:48:33
555. Dominika Perlinova 45 b. 01:53:28
556. Hokus Pokus 45 b. 01:56:04
557. Mašíňáci (Jana Mašínová) 45 b. 02:06:15
558. Blondýny a komplikace (Lenka Petrášová, Veronika Matoušková, Jan Míka) 45 b. 02:10:44
559. Tinder date (Eliška Miková, Nela Vojtová) 45 b. 02:14:00
560. koloušci (Jiří) 45 b. 02:19:24
561. M&M (Marie Blahakova) 45 b. 02:19:41
562. Tři Veverky 45 b. 02:25:01
563. Ježkovy voči 45 b. 02:25:44
564. Myši na stopě 45 b. 02:31:51
565. Armakedon (Pavel) 45 b. 02:33:10
566. Alexandra Novotná 45 b. 02:43:50
567. MaKri 45 b. 02:44:36
568. Goniometři (Jakub Suchánek, Patrik Novotný) 45 b. 02:45:19
569. Tsunami (Radoslav Čuda) 45 b. 02:48:03
570. Jana Vařeková 45 b. 02:48:29
571. Hroch & Co. 45 b. 02:49:05
572. Eliška Šabartová 45 b. 02:55:47
573. Kulisvi (Zuzka Kubikova) 45 b. 02:57:16
574. Na špacír Prahou2 (Simona Heranová) 45 b. 03:02:37
575. 5B (Martin) 45 b. 03:19:07
576. Šalina (Pajan, Barča) 45 b. 03:21:04
577. JaPeBa (Bára Šimáčková) 45 b. 03:32:52
578. acrobat (Martin) 45 b. 03:33:53
579. TOJIWU (Tomaš, Jirka, Wu) 45 b. 03:37:45
580. Šaremini 45 b. 03:39:47
581. Balabenka Team 45 b. 03:44:28
582. Kateřina Damborská 45 b. 03:46:45
583. Posedláci (Milan Zbírkovský) 45 b. 03:47:57
584. Simona Chmelíková 45 b. 03:51:14
585. DeDeČe (Ségra ) 45 b. 04:04:15
586. Adéla Přikrylová 45 b. 04:06:57
587. šují (Dagmar Šujaková) 45 b. 04:09:30
588. Sbor dobrovolných hasičů Jana Palacha (Lucie Samuelová) 45 b. 04:13:16
589. Jan Ondráček 45 b. 04:15:46
590. DGM 45 b. 04:16:48
591. Fazolky (Jan , Anna ) 45 b. 05:39:13
592. MoTy 45 b. 25:33:29
593. žadnikouši (Jakub Smetana) 45 b. 34:51:33
594. Myšpulínova parta 43 b. 02:00:49
595. Obludarium 43 b. 02:03:29
596. Jednorožčí duo (Milan Miženko) 43 b. 02:50:41
597. Team 43 b. 141:54:53
598. Cibule Kebule (Tereza Vučková) 41 b. 02:53:29
599. Serious Mosquitos (Jozef Komár, Viktória Komárová, Ema Ernstová) 41 b. 40:50:03
600. sadkjfh 40 b. 00:18:01
601. Partyzáni (Radan) 40 b. 01:37:39
602. Sherwood 40 b. 01:43:42
603. Jakub Sikora 40 b. 01:59:11
604. Šťurs (Barbora Eliášová) 40 b. 02:01:09
605. Pražákovci (Pavel Pražák) 40 b. 02:04:13
606. Vostřezi (Gabriela Vostřezová) 40 b. 02:08:45
607. Droskukaka (Kamila Maresova) 40 b. 02:09:35
608. Tři bratři (Pavel Hrubeš, Daniel Moravec, Michal Beránek) 40 b. 02:10:14
609. Petr Boschek 40 b. 02:11:47
610. Červený Los (Pavla , Tereza , Ferda , Filip , MarMik ) 40 b. 02:15:22
611. Salsero (Sawa , Ferďas ) 40 b. 02:16:09
612. TigerTeam 40 b. 02:16:39
613. The Chamber 1 (Anna ) 40 b. 02:27:03
614. Tomata (Jana) 40 b. 02:28:20
615. Satanovi soustružníci (George , Lucinkovatá Lucinka, the Creature) 40 b. 02:31:15
616. Pafáci (Petr Baňka) 40 b. 02:32:46
617. SiVe (Silvie Červenková, Vendula Mankovecká) 40 b. 02:32:51
618. 22PETER (Petra Králová ml., Petra Králová st.) 40 b. 02:34:07
619. Ol.Ji.Fi (Olga Mendlová, Jiří Mendl, Filip Mendl) 40 b. 02:38:02
620. Bára Rydrychová 40 b. 02:38:50
621. Hledači (Ivana , Pavel , Terka ) 40 b. 02:39:20
622. Kralik2016 40 b. 02:44:34
623. Prckové 40 b. 02:45:04
624. Jávšechnovím (Jarka Mladějovská) 40 b. 02:45:36
625. Bodla team (Marketa von Jezek) 40 b. 02:50:28
626. Šárka Černá (Jana W., Zuzka L., Majda M., Renča K.) 40 b. 02:54:17
627. Ernestýna (Helena , Tomáš ) 40 b. 02:54:32
628. Karlosovi 40 b. 02:55:33
629. Renáta Lhotáková 40 b. 03:03:29
630. WAYS 40 b. 03:03:50
631. jamitogang (Mikuláš , Alice , Tonička , Kiki , 643 ) 40 b. 03:04:00
632. KoBo (Andrea Hrušková, Ivana Babičková) 40 b. 03:04:12
633. APNACESTACH.CZ (Aneta Vaňková, Petr Starý) 40 b. 03:04:58
634. Dr SH. (David Schicker, Helena Roušová) 40 b. 03:05:53
635. Riveta Modřany (Richard Vaculka, Iveta Jungmanová) 40 b. 03:16:08
636. Barrandovští loupežníci (František Mészároš) 40 b. 03:18:41
637. Hlidalci (Ivanka) 40 b. 03:19:50
638. #OSTApolena (Julča , Dejv ) 40 b. 03:21:25
639. okurky a rajcata (Martin Štochl) 40 b. 03:26:30
640. Kokotinatyci (Tvoje Mama) 40 b. 03:27:27
641. Jerry_zolli 40 b. 03:53:41
642. To se jeste nevi 40 b. 03:55:17
643. Kraj 40 b. 03:58:09
644. Borci 40 b. 04:10:49
645. LibPo (Barbora Poupová, Jan Lexa, Vojtěch Scholz, Kristýna Chládková) 40 b. 04:21:24
646. Borek (Borek Janíček) 40 b. 04:22:38
647. Jaroslav Roček (Jaroslav Roček, Eva Sušanková) 40 b. 04:34:17
648. Naba (Anna) 40 b. 04:58:15
649. ALDABAMA (Dana Podroužková, Alena Mazurová, Magdalena Jandová, Barbora Jandová, Markéta Jandová) 40 b. 04:59:00
650. ivan10 (ivan) 40 b. 29:52:57
651. Brníkov (Máňa , Áňa , Vilda , Standa , Libor ) 40 b. 44:32:37
652. Alena Zvolánková 40 b. 46:11:39
653. Spekacky (Martina) 40 b. 147:19:09
654. Industrial (Zdeňka , Martin , Lenka ) 38 b. 02:44:04
655. Mirinďáci (Jakub Barták) 35 b. 01:50:29
656. Kaštánci (Gabriela Krejčová, Ondra , Adéla , Lukáš ) 35 b. 01:54:43
657. Dámy z Valdeka 35 b. 02:04:34
658. Lennon (Vít Čaban ) 35 b. 02:08:07
659. Origanon6 35 b. 02:08:53
660. Tyrnerovci (Petra Arnholdová, Pavel Tyrner) 35 b. 02:14:13
661. Jakamato (Tomáš Nekvinda) 35 b. 02:18:51
662. Klozáci (Nikola Klozová, Tereza Klozová, Matěj Kloz, Martin Šafařík, Amálie Janečková) 35 b. 02:25:26
663. Prázdné makovice 35 b. 02:25:56
664. Historici 35 b. 02:26:12
665. Krajta4 (Kateřina Čárová) 35 b. 02:26:12
666. Kafky a Horáci (Veronika Kafková) 35 b. 02:26:19
667. Kočky na lovu 35 b. 02:34:18
668. Andrea Neckářová 35 b. 02:45:22
669. Kordy (Tomáš Kordač st.) 35 b. 02:47:49
670. Tlustý děvky (Veronika Němcová, Ludmila Matoušková, Helena Chalupová) 35 b. 02:50:22
671. BFf (Pavel Dolezel) 35 b. 02:55:26
672. Kaštánci :) (Jana Jírová, Barbora Jírová, Alžběta Jírová) 35 b. 02:56:10
673. Tomáš Jonke 35 b. 02:58:04
674. Koblížci (Aneta Koštejnová) 35 b. 03:04:12
675. PKVK (Kuchařová Kateřina, Zdvíhal Petr, Vašek Kvíz, Karel Kuchař, Jakub Kvíz) 35 b. 03:13:36
676. Ivana Dittrichová Michálková 35 b. 03:20:59
677. Melounci (Michal) 35 b. 03:30:54
678. Viktor Vlašín 35 b. 03:41:07
679. Já nevím, je to fakt těžký (Filip Lukáš ) 35 b. 03:57:14
680. Karel "76" 35 b. 04:11:12
681. Rolničky z RA (Růžena Gollinarschová) 35 b. 05:23:50
682. Royal Blood (Kuba/Victor) 35 b. 06:04:25
683. PeMa31 35 b. 29:57:16
684. Tři sestry (Martina) 35 b. 147:35:32
685. Chodov C!!! (Martin , Jarda , Radek , Predator , Kuba ) 35 b. 190:56:16
686. Charvatovi 35 b. 1084:13:12
687. Vans (Tereza Pokorná, Anita Peterová, Zuzka Kordovská, Linda Nguyen) 33 b. 03:16:13
688. M+K (Katerina) 33 b. 03:19:28
689. Puclíci 30 b. 01:55:40
690. Bod GA (Václav Vestfál) 30 b. 02:20:44
691. Nevolaci 30 b. 02:27:56
692. EKP 30 b. 02:30:24
693. To je jedno (Tomáš Müller) 30 b. 02:33:33
694. hajdule (tomáš hajič) 30 b. 02:33:45
695. Michal Šablatúra 30 b. 02:39:21
696. Akční holky (Petra Filingerova ) 30 b. 02:41:39
697. rosa (rosa) 30 b. 02:42:33
698. Petra Walterová (Petra Walterová, Michal Walter, Vendula Walterová, Ondřej Walter) 30 b. 02:42:49
699. Hledacky 30 b. 02:43:15
700. Na pohodu! (Simona Šabatová) 30 b. 02:47:57
701. Nice hunters (Ivana Cholavová) 30 b. 02:49:33
702. Protivovi (Olga) 30 b. 02:51:02
703. JEDI (Jarda Hruby, Tereza, Michal) 30 b. 02:52:42
704. Královští mystici (Alan Grund) 30 b. 02:53:08
705. Kotlíci (jmeno ) 30 b. 02:57:19
706. Jak chceš ;) (Tereza ) 30 b. 03:10:31
707. Woyander (Thaldras) 30 b. 03:10:44
708. Klausovi (Veronika Švábeníková) 30 b. 03:11:41
709. Wow Such Team (Doggo , Pupper ) 30 b. 03:14:44
710. Omega (Ondřej Häusler, Ondřej Fábry, Jakub Pošusta, Matyáš Lorenc, Adam Kuča) 30 b. 03:15:45
711. Ovipovi bojivníci (Michaela Machová) 30 b. 03:15:54
712. Rychlá Rota (Blanka Romanová, Jana Romanová, Martin Roman, Lucie Hylmarová) 30 b. 03:25:02
713. vodáci čelákovice (Chybová Markéta) 30 b. 04:07:41
714. ONDRESA (Ondrej Subert) 30 b. 04:15:02
715. Tři grácie (Miší, Sárí Marí) 30 b. 04:16:52
716. Bunbery 30 b. 04:20:50
717. Super 4ka (Tereza) 30 b. 04:33:33
718. Jana Šimáčková 30 b. 04:45:43
719. Barr (Eliška) 30 b. 06:13:53
720. Chrenkovci ve měste 30 b. 18:43:34
721. klarka91k (Klárka , Vanda ) 30 b. 45:43:25
722. P3 (Pavel Pejřimovský, Eliška Hillebrandová, Michaela Pejřimovská) 30 b. 98:06:54
723. Habešáci 30 b. 145:06:16
724. 546 (Rudolf Janecký) 28 b. 00:05:41
725. Tea (Jakub Spilka) 28 b. 02:03:22
726. Tojejedno (Wh0c4r3s) 25 b. 01:35:35
727. Spáči 25 b. 02:43:45
728. Skalka 25 b. 02:44:49
729. MAKK (Kristyna) 25 b. 02:46:41
730. M&M team (Marek Smolik, Pham Huynh Thien Trang) 25 b. 02:47:34
731. Los Pumprdlínos 25 b. 02:51:05
732. Kacka a Gabca (Katerina Vranova) 25 b. 02:59:22
733. LUMMP (Petr Nedecký, Martin Nedecký, Lukáš Nedecký) 25 b. 03:12:13
734. Holky z Kladrub 25 b. 03:21:33
735. Marta Feiková 25 b. 03:53:19
736. Tondasa (Tondasa) 25 b. 03:58:19
737. Chytroprdi (Františka Moravcová, Lucie Janouchová, Karolína Kociánová) 25 b. 05:57:39
738. Notíci 25 b. 09:53:25
739. Kk (Karel Fleischmann) 25 b. 95:33:16
740. Panamsky Pepa 25 b. 532:30:47
741. Čábelci 25 b. 674:47:24
742. malynemec (malynemec) 20 b. 01:21:09
743. Chlupaté veverky (MM , BJ ) 20 b. 01:45:07
744. Turisticka grupa (Kristyna Volejnikova, Pavel Volejník) 20 b. 01:57:29
745. Kralevice 20 b. 01:58:17
746. Lef 106 (Víťa) 20 b. 02:06:58
747. Karel 20 b. 02:15:42
748. Warnakonev (Miri , Savo , Marina , Marko ) 20 b. 02:18:10
749. Surikaty 20 b. 02:24:09
750. Jan Svoboda 20 b. 02:24:51
751. Ptakopysk Perry (Pavel Dočekal) 20 b. 02:32:16
752. Květinky (Romana Baborová, Ondra Dittrich, Jenda Dittrich) 20 b. 02:37:29
753. Miroslav Kašpar (Miroslav Kašpar, Markéta Kašparová, Johana Kašparová, Stanislav Fresl) 20 b. 02:39:34
754. Fazole 20 b. 02:40:51
755. Phoebe (Lenka Kumberova, Alexander Kravčák) 20 b. 02:43:11
756. Touskovci (Tomas Tousek) 20 b. 02:53:28
757. Alenky (Alena Charamzová ml., Alena Charamzová) 20 b. 03:00:59
758. Fredky (Lucia Jagerčíková) 20 b. 03:02:48
759. Fantasticka ctyrka (Vit Motycka) 20 b. 03:11:52
760. Brebtík a Sovík (Martina , Zdeněk ) 20 b. 03:16:54
761. Vydry RETRA 20 b. 03:18:42
762. Viky (Gabriela Benešová, Martin Beneš, Adéla Benešová, Barbora Benešová, Jan Beneš) 20 b. 03:51:36
763. Zelinci (Adam Zelinka, Vojtěch Zelinka , Tomáš Zelinka ) 20 b. 04:17:22
764. ztracenci (Hanka) 18 b. 145:46:09
765. Tým Dorka (Maruš) 15 b. 02:00:34
766. michhankatpet 15 b. 02:02:20
767. Albert (Albert Lu) 15 b. 02:17:12
768. HonzáKačáK (hanzzz) 15 b. 02:19:05
769. Sousedi 15 b. 02:41:02
770. Bombíci (Jana Bombová) 15 b. 02:58:33
771. Parta HIC (Tomáš Chmelíř, Tereza Pokorná, Nikola Švíková, Jana Neuzilová) 15 b. 03:11:01
772. Myšutka (Natálie Kroftová) 15 b. 03:15:52
773. KuzeLinyBezPsaCoStekaVenku (jan) 15 b. 03:21:09
774. potvory (Renata) 15 b. 06:53:05
775. V.E.Z (Edita Kytková) 15 b. 148:19:36
776. Koubkovi (Lenka Staníková) 15 b. 18342:18:06
777. Bukvice 13 b. 23:16:24
778. Jaja (František Vomáčka ) 10 b. 01:32:21
779. Don Číčo (Honza Juha) 10 b. 01:37:34
780. Thirsty pirates (Kristyna Simkova, Bart Koudijs, Stanislav Vitovskyi, Maarten Vink, Lise Vandergoten) 10 b. 01:40:05
781. Nikdonechtělhrátsemnou (Petra) 10 b. 01:43:29
782. frankovi (zuzanka) 10 b. 01:54:44
783. Sellneři (Ondřej Sellner ) 10 b. 01:58:27
784. Lukas a simona (Lukas Sekelsky) 10 b. 01:59:16
785. Rychlaregistrace (Martin ) 10 b. 02:00:10
786. Míša a Míša (Michaela Jiroutová) 10 b. 02:01:25
787. MaNi (Nina) 10 b. 02:03:47
788. Marie Plachá 10 b. 02:07:49
789. Vojtěch Crha 10 b. 02:18:23
790. Sněhuláci (Radka Snížková) 10 b. 02:19:15
791. krtek 10 b. 02:22:02
792. Chudinky (Tomáš Doležel) 10 b. 02:44:54
793. Dva turisti (Gabi a Miky) 10 b. 02:52:05
794. 2Sisters (Míša,Danča) 10 b. 02:53:03
795. Oříšek (Pavel) 10 b. 02:56:25
796. Dlouhá, široká , bystrozraká 10 b. 03:01:22
797. Experti (Jan Runštuk) 10 b. 03:39:29
798. Královští Jihočeši (Aneta Kabešová, Martina Adámková) 10 b. 03:55:51
799. Niki (Nikola) 8 b. 03:11:52
800. Živčáci (Gabriela Živčáková, Miroslav Živčák, David Živčák, Simona Živčáková) 5 b. 02:36:29
801. čtveráci (Kateřina Vejvodová) 5 b. 169:00:34
802. Santoška (Jan Munia) 5 b. 169:33:02
803. Arnie (Arnie) 3 b. 01:05:02
804. svišti (svišťi) — b. 00:25:37
805. Ovoshi (Galina) — b. 01:02:20
806. Roma 2016 (Petra Fastella, Giampaolo Fastella, Matilde Fastella, Leonardo Fastella) — b. 01:05:22
807. Filipův super tým (Filip) — b. 01:54:32
808. Kačmidílci (Kamča , Kája ) — b. 02:02:38
809. hopici (Venika Tybl) — b. 02:31:09
810. Štastná trojka (Vojta Vodrážka, Daniel Vodrážka) — b. 02:38:17
811. Renáta Uhlířová — b. 02:39:43
812. Stativ (Jiří Šizling) — b. 02:44:45
813. Bombasťáci (Verča , Martin , Viki , Michal , Adam ) — b. 02:46:50
814. Karlova crew (David Šamonil) — b. 03:01:15
815. Adam Havránek — b. 03:46:47
Děkujeme za spolupráci
Cafe Neustadt
The Chamber
Mohlo by vás zajímat