Máte mozek?

Největší Čech, génius, vynálezce, učitel...Myslíte si, že o něm víte vše?

10 úkolů
zvládnete je vyřešit?
216m výšky
zaručeně největší šifra v ČR
54 kostiček
které musíte správně složit
1 kulička
jako bonus na konec

Máte mozek? Zeptal se jednou svých studentů největší český myslitel a skvělý učitel Jára Cimrman. Když studenti neodpovídali a rozpačitě přešlapovali, netušíc, zda jde o urážku, nějaký průšvih nebo další cvičení bystrosti, učitel pokračoval. Je to snadné. Kdyby toto byla hodina biologie, tak by odpověď zněla ANO. Pokud bychom se pohybovali ve vodách filosofických, naše diskuze by směřovala k všeobecnému souhlasu u odpovědi MOŽNÁ. Ale obory matematické, vědy exaktní, si nezaslouží nic jiného než bez pochyb dokázat, že to je či není pravda.

Detaily hry:

Pro koho je hra určená: Pro 2-5 členný tým, který má chuť utkat se s důmyslnými šiframi. Hra je připravena pro dospělé hráče.
Obtížnost hry: Hra patří mezi nejobtížnější šifrovací dobrodružství, které Cryptomania nabízí. Pokud se dostanete až nakonec hry a dokážete, že máte mozek, můžete na sebe být právem hrdí.
Délka hry: Trasa je dlouhá 5,4 km. Lze ji v pohodě zvládnou pěšky (pokud ale chcete, můžete se mezi osmým a devátým stanovištěm svézt MHD). Čekáme, že vám hra zabere více jak 3 hodiny
Potřebné vybavení: Plně nabitý telefon s připojením na internet, psací potřeby, nůžky a lepidlo.

Správce hry:
Luděk Hrnčíř, +420 720 737 390
hrncir@cryptomania.cz

Kdy můžete hrát
Hra je již ukončena a není možné ji hrát.
Místo startu
Kdekoliv, první dvě stanoviště můžete vyluštit doma, dalších osm naleznete v ulicích Prahy.

Výsledková listina

Celkové výsledky