Před pikolou, za pikolou…

Hra? Kdepak. Něco je opravdu špatně.
Je na tobě, abys to zastavil.

jeden
detektiv v nesnázích
deset
úkolů k vyřešení
kdykoliv
kdy se odvážíte začít
kdekoliv
kde se nebudete bát

Zažijte se svými přáteli
pořádné detektivní dobrodružství!

Před pikolou za pikolou … nikdo nesmí stát. Dětská říkanka? Možná. Lidé se v téhle hře neschovávají, ale rovnou mizí. Zdánlivě beze stopy. A to i přesto, že únosce má svůj styl a série zločinů srozumitelný rukopis. Alespoň pro ty, kdo umí číst mezi řádky.

Stojíte na prahu detektivní zápletky, která se odehrává za dveřmi vašeho bytu nebo třeba u stolu v oblíbené kavárně. Hra obsahuje 10 propracovaných šifrovacích stanovišť. Vaším úkolem bude pomoci při vyšetřování série podivných zmizení. Jak to tak bývá ve správné detektivce, tak se zpočátku zdá, že nikdo nic neviděl ani neslyšel. Zároveň není úplně zřejmé, kdo je v tomhle příběhu lovcem a kdo kořistí. A vyšetřovatelé mohou jen doufat, že je někdo nezapiká dřív, než pochopí všechny souvislosti.

… je to blízko. Děje se to právě teď. Unavený vyšetřovatel se už rozhodl. Bere do ruky pero a na bílém papíře přibývají slova určená tobě a tvému týmu. Abys odhalil pravdu, musíš se nejprve odvážit vstoupit!

Cryptomania trail? Ano, ale nikam nemusíte vyrazit. Únikovka? Jistě, ale zamčeni budete pouze v bludišti vlastní hlavy. Chytrá zábava? Rozhodně, pro tebe i pro tvoje kamarády.

Kupte si vstupenku!

Hra: Před pikolou, za pikolou...

Cena za tým: 650,00  (~ 25) včetně DPH

Začátek hry

Datum a čas začátku
Hru doporučujeme odehrát do 1 roku od zakoupení. Poté již nemusí být dostupná.

Detaily hry:

Pro koho je hra určena: Pro 2-5 členný tým, který má chuť utkat se v pohodlí s důmyslnými šiframi. Hra je připravena pro dospělé hráče.
Obtížnost hry: Hra je koncipována jako výzva pro dospělé hráče. Nicméně zapojíte-li všechny členy týmu, zločin určitě vyřešíte.
Délka hry: V rozmezí od 1 a půl do 4 hodin, podle toho, jak vám to půjde.
Potřebné vybavení: Přístup k internetu, vytištěná herní brožura (pokud ji nemáte fyzicky, stáhnete si ji z odkazu v herním systému), nůžky a psací potřeby.

Správce hry:
Luděk Hrnčíř, +420 720 737 390
hrncir@cryptomania.cz

Otvírací doba:
Kdykoliv od 19:00 Štědrého dne roku 2019.
Místo startu
Kdekoliv, kde si budete chtít zahrát.

Výsledková listina

Celkové výsledky