Ztracené židovské město

Vyrazte s námi odhalit tajemství míst, která již neexistují...

1 krabička
která vás překvapí
6 míst
které ne/znáte, ale poznáte
2 bonusy
které nebudete chtít minout
2 hodiny
kdy vaše hlava zabere na 100%

Výsledková listina - Ztracené židovské město

1. Sushi 80 b. 01:43:02
2. KUJ PŘÁTELSTVÍ 80 b. 01:51:30
3. tRiskáči 80 b. 02:00:52
4. Jiri Dobias 80 b. 02:06:45
5. Ptakopysk 80 b. 02:08:02
6. Klub přátel Ondřeje Vychodila 80 b. 02:11:53
7. Lenoši 80 b. 02:15:17
8. Panko Zbychu, 80 b. 02:18:00
9. Špendlíkové hlavičky 80 b. 02:22:20
10. Whateva man 80 b. 02:23:40
11. KUJ Kafíčkáři 80 b. 02:31:25
12. Kloníčci 80 b. 02:32:53
13. NetAdmin + Musoft 80 b. 02:37:17
14. Břeťuška 80 b. 02:40:23
15. Lubos Pirkl 80 b. 02:43:20
16. Méďové 80 b. 02:52:16
17. JIBO 80 b. 03:01:55
18. Ele Szolgayova 80 b. 03:03:46
19. PAKAZLAHTI 80 b. 03:04:28
20. Lucie Horáková 80 b. 03:05:29
21. Lukáš Dvořák 80 b. 03:05:37
22. Proxíci 80 b. 03:06:18
23. Daniela Voráčková 80 b. 03:15:50
24. Dutá Vlákna 80 b. 03:16:29
25. Hyp jak Cyp 80 b. 03:17:34
26. Michaela Trtková 80 b. 03:24:49
27. Kučeři 80 b. 03:40:57
28. Vratislav Zima 80 b. 03:43:41
29. DROP TABLE team 80 b. 03:56:33
30. Mravenci vol. 1 80 b. 03:56:40
31. Petríci 80 b. 04:25:41
32. Green Horse 80 b. 04:26:34
33. Mladí a flexibilní 80 b. 04:37:54
34. Mýca Macková 80 b. 04:56:55
35. Zuzka Spalkova 80 b. 06:23:07
36. Bitevní jespáci 80 b. 07:51:44
37. Mravenci vol.2 80 b. 13:17:10
38. VaS 75 b. 02:51:09
39. Sociál 75 b. 04:12:33
40. Asmánci + Simča 75 b. 05:59:20
41. Fionka Team 70 b. 02:19:50
42. KUJ ODVAHU 70 b. 02:37:24
43. Miroslava Zimová 70 b. 02:39:30
44. Michal Zach 70 b. 03:00:55
45. Ondřej Pernica 70 b. 03:03:47
46. KUJ SÍLU 70 b. 03:16:09
47. Jan Houška 70 b. 03:26:08
48. SYNEčekal 70 b. 03:46:00
49. Vítězný tým 70 b. 03:46:18
50. Jana Koucká 70 b. 145:19:04
51. Tereza Müllerová 65 b. 02:26:54
52. Zdeněk Peterka 65 b. 03:29:41
53. Linda; Hrachová 65 b. 03:46:16
54. Kristyna Marošiová 65 b. 03:57:01
55. Ilona Matyášová 65 b. 04:12:29
56. Andrea Kubešová 60 b. 01:54:24
57. Žofie Počtová 60 b. 01:56:35
58. Oranžový tým 60 b. 02:31:34
59. Osm 60 b. 02:44:56
60. k 60 b. 02:45:57
61. Rekurzivní pávi 60 b. 02:50:38
62. Markéta Skuhravá 60 b. 03:02:26
63. Barbora Laštovičková 60 b. 03:08:40
64. Martin Holy 60 b. 03:10:40
65. Lucie Pavlištíková 60 b. 03:12:27
66. Radek Hábl 60 b. 03:13:19
67. KaDaKl 60 b. 03:34:05
68. Homo SAPiens 60 b. 03:41:12
69. Junior 60 b. 04:25:27
70. ZLOKK 60 b. 06:40:18
71. Adéla Přikrylová 60 b. 06:47:43
72. Hana Barnatová 55 b. 02:50:23
73. hra4 55 b. 02:52:15
74. Jan Moudřík 55 b. 03:07:43
75. Hra5 55 b. 03:08:19
76. Anita Fatrdlová 55 b. 03:14:53
77. 4:55, 4:45, 2:20 55 b. 03:19:45
78. Věra Šantrůčková 55 b. 03:54:26
79. LDT Pohádka Cheb 55 b. 04:07:19
80. Petr Kohout 55 b. 04:37:22
81. Kateřina Častulík 55 b. 04:51:38
82. Jaroslava Dušková 55 b. 18:30:32
83. Smékalovi 55 b. 21:16:08
84. Radek Vorlíček 53 b. 03:17:37
85. Radek Vorlíček 53 b. 03:19:39
86. Zuzana Benešová 50 b. 02:31:34
87. hra2 50 b. 02:42:25
88. Vojtěch Hruša 50 b. 02:49:49
89. Andrea Solperová 50 b. 02:52:49
90. Dřevěné trubky 50 b. 02:59:29
91. Hříšné světice 50 b. 03:13:07
92. Petra Bolfikova 50 b. 03:25:27
93. Adéla Klingelová 50 b. 03:54:32
94. Iva Nedvídková 50 b. 03:56:07
95. ILuBaKa 50 b. 04:10:51
96. Michaela Horáková 50 b. 04:59:42
97. Čárlího andílci 50 b. 28:31:37
98. Czechnihonfrench 48 b. 04:30:29
99. Audiovizuální kapybary 45 b. 02:20:11
100. Tereza Janoutová 45 b. 02:37:26
101. Červený tým 45 b. 02:52:14
102. Jan Pfeffer 45 b. 03:17:47
103. Martina Hausmannová 45 b. 03:38:02
104. Tak jo 43 b. 03:23:39
105. K a L Vikovi 40 b. 02:09:14
106. Mufloni 40 b. 02:18:29
107. hra3 40 b. 02:45:49
108. Modrý tým 40 b. 02:50:25
109. Petra Liškova 40 b. 02:52:59
110. HTRVMB 40 b. 03:00:34
111. Jana Šturmová 40 b. 03:10:08
112. Barbora Mikulecká 40 b. 03:14:01
113. Pavel Tománek 40 b. 03:20:27
114. Kateřina Rappová 40 b. 03:25:20
115. Hana Sklenářová 40 b. 03:29:25
116. Jmeno Prijmeni 40 b. 03:32:53
117. Lucie Lamleinová 40 b. 03:47:38
118. Eva Laceková 40 b. 04:01:35
119. ČPP4 38 b. 02:42:23
120. Iva Slosarova 35 b. 02:44:05
121. František Mészáros 35 b. 02:46:29
122. Žlutý tým 35 b. 02:47:26
123. My 35 b. 02:57:00
124. Osho and secretary 35 b. 03:00:02
125. Hana Soukupová 35 b. 04:52:54
126. Martina Greňová 35 b. 06:32:19
127. Kamila Hrušková 35 b. 434:37:20
128. ČPP2 30 b. 02:30:58
129. Karel Styblo 30 b. 02:33:40
130. ČPP3 30 b. 02:42:36
131. Nikola Schritterová 30 b. 03:55:38
132. Znalci 30 b. 05:34:47
133. Zuzana Kašpárková 25 b. 02:08:06
134. 4xK 25 b. 03:24:42
135. Michaela Karpíšková 25 b. 04:53:11
136. Tereza Veselá 25 b. 06:15:33
137. Stepan Gregor 25 b. 46:20:30
138. Lenka Lochnerová 20 b. 01:35:40
139. Parta hluchonemych 20 b. 02:28:59
140. Vendula Hlaváčová 20 b. 02:35:38
141. Koťata 20 b. 02:43:08
142. Radiační parmovci 20 b. 03:20:11
143. Jiří Ludvík 20 b. 03:29:13
144. Petra Bavšenkovová 13 b. 03:07:03
145. Vojtěch Vajdiak 10 b. 02:19:17
146. Kristýna Dostálková 10 b. 02:42:15
147. Miroslav Horký 10 b. 03:55:33
148. Miroslava Kobrtková 10 b. 04:56:11
149. Post Bellum 8 b. 03:48:08
150. František Grunt 5 b. 01:58:59
151. ČPP5 — b. 01:46:36
152. Martina Gavorová — b. 01:54:25
153. Klára Všetíčková — b. 02:08:48
154. Aleš Kaválek — b. 02:25:35
155. Kontrola — b. 24:54:33

 

Zpět na stránku hry

Kupte si hru!

Hra: Ztracené židovské město

Cena za tým: 990,00  (~ 38) včetně DPH

Začátek hry

Datum a čas začátku
Doporučujeme hru odehrát do 1 roku od koupě. Později hra nemusí být k dispozici.