Ztracené židovské město

Vyrazte s námi odhalit tajemství míst, která již neexistují...

1 krabička
která vás překvapí
6 míst
které ne/znáte, ale poznáte
2 bonusy
které nebudete chtít minout
2 hodiny
kdy vaše hlava zabere na 100%

Výsledková listina - Ztracené židovské město

1. KUJ PŘÁTELSTVÍ 80 b. 01:51:30
2. tRiskáči 80 b. 02:00:52
3. Jiri Dobias 80 b. 02:06:45
4. Klub přátel Ondřeje Vychodila 80 b. 02:11:53
5. Lenoši 80 b. 02:15:17
6. Panko Zbychu, 80 b. 02:18:00
7. Špendlíkové hlavičky 80 b. 02:22:20
8. Whateva man 80 b. 02:23:40
9. KUJ Kafíčkáři 80 b. 02:31:25
10. NetAdmin + Musoft 80 b. 02:37:17
11. Méďové 80 b. 02:52:16
12. JIBO 80 b. 03:01:55
13. Ele Szolgayova 80 b. 03:03:46
14. PAKAZLAHTI 80 b. 03:04:28
15. Dutá Vlákna 80 b. 03:16:29
16. Hyp jak Cyp 80 b. 03:17:34
17. Kučeři 80 b. 03:40:57
18. Vratislav Zima 80 b. 03:43:41
19. DROP TABLE team 80 b. 03:56:33
20. Mravenci vol. 1 80 b. 03:56:40
21. Mýca Macková 80 b. 04:56:55
22. Zuzka Spalkova 80 b. 06:23:07
23. Mravenci vol.2 80 b. 13:17:10
24. VaS 75 b. 02:51:09
25. Asmánci + Simča 75 b. 05:59:20
26. KUJ ODVAHU 70 b. 02:37:24
27. Ondřej Pernica 70 b. 03:03:47
28. KUJ SÍLU 70 b. 03:16:09
29. SYNEčekal 70 b. 03:46:00
30. Vítězný tým 70 b. 03:46:18
31. Tereza Müllerová 65 b. 02:26:54
32. Zdeněk Peterka 65 b. 03:29:41
33. Kristyna Marošiová 65 b. 03:57:01
34. Andrea Kubešová 60 b. 01:54:24
35. Žofie Počtová 60 b. 01:56:35
36. Oranžový tým 60 b. 02:31:34
37. Lucie Pavlištíková 60 b. 03:12:27
38. Radek Hábl 60 b. 03:13:19
39. KaDaKl 60 b. 03:34:05
40. Adéla Přikrylová 60 b. 06:47:43
41. Hana Barnatová 55 b. 02:50:23
42. hra4 55 b. 02:52:15
43. Jan Moudřík 55 b. 03:07:43
44. Hra5 55 b. 03:08:19
45. Anita Fatrdlová 55 b. 03:14:53
46. 4:55, 4:45, 2:20 55 b. 03:19:45
47. Věra Šantrůčková 55 b. 03:54:26
48. Petr Kohout 55 b. 04:37:22
49. Kateřina Častulík 55 b. 04:51:38
50. hra2 50 b. 02:42:25
51. Dřevěné trubky 50 b. 02:59:29
52. Petra Bolfikova 50 b. 03:25:27
53. Adéla Klingelová 50 b. 03:54:32
54. Michaela Horáková 50 b. 04:59:42
55. Čárlího andílci 50 b. 28:31:37
56. Tereza Janoutová 45 b. 02:37:26
57. Červený tým 45 b. 02:52:14
58. Jan Pfeffer 45 b. 03:17:47
59. Tak jo 43 b. 03:23:39
60. Mufloni 40 b. 02:18:29
61. hra3 40 b. 02:45:49
62. Modrý tým 40 b. 02:50:25
63. HTRVMB 40 b. 03:00:34
64. Jana Šturmová 40 b. 03:10:08
65. Hana Sklenářová 40 b. 03:29:25
66. Lucie Lamleinová 40 b. 03:47:38
67. Eva Laceková 40 b. 04:01:35
68. ČPP4 38 b. 02:42:23
69. Iva Slosarova 35 b. 02:44:05
70. František Mészáros 35 b. 02:46:29
71. Žlutý tým 35 b. 02:47:26
72. My 35 b. 02:57:00
73. Osho and secretary 35 b. 03:00:02
74. Hana Soukupová 35 b. 04:52:54
75. Martina Greňová 35 b. 06:32:19
76. Kamila Hrušková 35 b. 434:37:20
77. ČPP2 30 b. 02:30:58
78. Karel Styblo 30 b. 02:33:40
79. ČPP3 30 b. 02:42:36
80. Nikola Schritterová 30 b. 03:55:38
81. Znalci 30 b. 05:34:47
82. Zuzana Kašpárková 25 b. 02:08:06
83. 4xK 25 b. 03:24:42
84. Michaela Karpíšková 25 b. 04:53:11
85. Tereza Veselá 25 b. 06:15:33
86. Parta hluchonemych 20 b. 02:28:59
87. Vendula Hlaváčová 20 b. 02:35:38
88. Koťata 20 b. 02:43:08
89. Jiří Ludvík 20 b. 03:29:13
90. Post Bellum 8 b. 03:48:08
91. ČPP5 — b. 01:46:36
92. Martina Gavorová — b. 01:54:25
93. Klára Všetíčková — b. 02:08:48
94. Aleš Kaválek — b. 02:25:35

 

Zpět na stránku hry

Kupte si vstupenku!

Hra: Ztracené židovské město

Cena za tým: 990,00  (~ 39) včetně DPH

Začátek hry


Datum a čas začátku
Hru doporučujeme odehrát do 1 roku od zakoupení. Poté již nemusí být dostupná.