Středně těžká šifrovací hra v Brně

Fantom Brna

Chodil jsem v bahně středověkých deštivých nocí, ze střech jsem sledoval bitky šlechticů v ulicích. Mé jsou poklady hlídané démony v bezedných sklepeních, byl jsem našeptávačem umělců, mistrem bojovníků i poslední útěchou umírajících v dobách morových ran. A stále na Vás čekám!

Jste připraveni odhalit skutečnost, kterou jsem skryl v legendách, jež vyprávíte dětem?Rozluštíte má tajemství? Jsem ten, který tvořil příběhy dnes považované za pověsti! Vypátrejte mé úkryty. Prožijte dobrodružství, o kterých jste dřív jen slýchali. A odhalte při tom mé pravé jméno!

Odvážíte se následovat stopy Fantoma Brna s naší venkovní šifrovací hrou? Pojďte se podívat, na kterých místech byste ho mohli najít a která zákoutí má nejraději.

Vznik hry finančně podpořil hlavní partner hry, stavební firma Atrikasa s.r.o., a 54 přispěvatelů kampaně na Hithit. Děkujeme!

Chci vstupenku!

2,5 km

po stopách Fantoma

2 hlavolamy

sestrojené přímo pro vás

11 úkolů

hravých a záludných

11 míst

čekajících na vás

Pokud chcete vědět víc, koukněte na detaily hry.

Koupit ve variantě

K vyzvednutí na startu

Herní materiály si vyzvednete na startu hry.

K vyzvednutí na startu

1 200  (~ 46) včetně DPH

Koupit ve variantě

Hra v dárkovém balení

Profesionálně vytištěné herní materiály v dárkové krabičce zašleme na vaši adresu.

Hra v dárkovém balení

1 200  (~ 46) včetně DPH

Parametry hry

Aby vás na startu hry nic nepřekvapilo

Pro koho je hra určená

Hra je určena pro 2–5 členné týmy. Vznikla primárně pro dospělé hráče, nicméně děti (10+) se do dílčích úkolů dokážou zapojit také. Hra je vhodná i pro týmy s kočárkem a vozíčkáře (byť bude potřeba s pomocí týmu překonat pár schodů).

Obtížnost hry

Středně těžká hra (nemusíte mít předchozí zkušenost se šifrovacími či únikovými hrami, ale jednotlivé úlohy vám mohou dát chvíli zabrat)

Délka hry

Během hry ujdete cca 2,5 km. Trasa je okružní, na konci vás tedy zavedeme zpět na start. Průměrná doba hry je 3 hodiny.

Potřebné vybavení

Herní materiály (pokud je už nemáte, získáte je na startu hry v obchodním domě Klášter), plně nabitý chytrý telefon s připojením na internet, tužka a papír

Kdy můžete hrát?

POZOR. Start hry je přesunut do obchodního domu Klášter (roh Orlí a Josefské, vchod z Josefské). Otvírací doba startu (a cíle) hry je Po – Ne 09:00–22:00 a je závislá na otvírací době obchodního domu. Naplánujte si tedy start hry tak, abyste ji zvládli dokončit během otevírací doby.

Místo startu

Obchodní dům Klášter, Josefská, Brno.

Výsledková listina

Primárním kritériem hodnocení je počet získaných bodů, sekundárním pak dosažený čas.

Pořadí Název týmu Získané body Celkový čas
1. City By Game Team (kiimi ) 110 b. 02:09:31
2. Crucifixion light (Ondřej Pernica, Martin Šmérek, Tomáš Lukeš, Pavel Otoupalík, Honza Novotný) 110 b. 02:11:00
3. Exotičtí škůdci 110 b. 02:18:45
4. Vepřová žranice (Ondřej Barták) 110 b. 02:22:26
5. Dieter's Ghetto Intelectuals (Petr Pelc) 110 b. 02:23:09
6. tRiskáči (Jan Šulc, Ondřej Nowak, Jiří Tesař, Ondřej Výborný) 110 b. 02:25:14
7. EmbedIT CN DevOps (Martin Kulich, Marcel Skalický, Tereza Římanová, Honza Ochodek, Jirka Sztuka a Tibor Horváth) 110 b. 02:26:51
8. Ptakopysk (Josef Leo Bébar) 110 b. 02:28:41
9. Fufinčini pupíci (Fufinka Anet, Pupík Milan, Pupík Honzík, Pupík Honza, Pupík Lukáš) 110 b. 02:40:03
10. Tentokrát to zvládnem (Miloš , Petra , Teddy , Vrána , Gas ) 110 b. 02:42:25
11. Rorýsi (František , Milan , Jirka ) 110 b. 02:46:42
12. Čikovi a Godarovi (Jan Klement, Michal Godar, Tereza Klementová, Martina Godarová, El a Kuba) 110 b. 02:51:33
13. Adams family (Igor Špiřík, Katka Špiřikova, Adelka , Adam ) 110 b. 02:52:54
14. Intertouch.cz (Miroslav Londýn, Katka Klímová, Jura Glaser, Martin Novák) 110 b. 02:53:45
15. Jako draci 110 b. 02:55:55
16. Neuroní slzy (Marcela Cvrkalová, Míša Jedličková, Zuzka Jahodová, Peťa H Křivánek, Žanek ) 110 b. 02:56:41
17. Dornaci (Hana Barnatová) 110 b. 02:57:16
18. S Baru do baru (Lýdie Holešovská, Jan Holešovský, Marta Kučerová, Richard Kazda, Daniel Kazda) 110 b. 03:01:17
19. Gabriela Rotková 110 b. 03:08:41
20. Jindřich Mahel 110 b. 03:09:16
21. Budižovy máničky (Kopin , Darigaaz , Verka , VeXla , Budiz ) 110 b. 03:10:13
22. Běhouni (Magda Běhavá, Radek Běhavý , Jan Podešva , Dagmar Podešvová, Bára Podešvová) 110 b. 03:10:24
23. Beáta Šimorová 110 b. 03:18:10
24. Eyjafjallajökull!!! (Blanka Dudašková, Martin Wilczák, Eva Štipčáková, Jiří Staněk, Petr Minář) 110 b. 03:18:15
25. Temporální Čukvaly 110 b. 03:29:51
26. Ex.IT (KM - ECM) (Alice Hubáčková) 110 b. 03:30:31
27. Que Frio 110 b. 03:30:36
28. IT Crowd (Lucie D., Jirka D., Radim K., Slávka H., Jakub B.) 110 b. 03:34:03
29. Růžičci (Jan Běhounek) 110 b. 03:39:27
30. Jozef Holíček 110 b. 03:43:02
31. Running Sushi team (Renata Chenova) 110 b. 03:46:08
32. Panda team 110 b. 03:59:23
33. Koloběžky 110 b. 04:01:09
34. Anton Somov 110 b. 04:03:10
35. Pět ježečků (Pavlík Chvátil, Alenka Chvátilová, Hanička Chvátilová, Martinka Mráková, Vašík Mráka) 110 b. 04:12:42
36. 4 dospělý ježci (Marcela Chvátilová) 110 b. 04:13:44
37. Proxíci 110 b. 04:25:41
38. Tomáš Strnad 110 b. 04:27:03
39. Inka Šulcová 110 b. 04:29:11
40. lenka raudenská 110 b. 04:30:30
41. AAADS – Ajťák, Architekt A Dva Sportovci (Petra Vémolová , David Pecl, Dagmar Poláčková, Jakub Jeřábek) 110 b. 04:32:10
42. Markéta Mullerová 110 b. 04:40:21
43. Petr Valasek 110 b. 05:00:02
44. Richard a kolektiv (Richard , Anička , Peťka , Nely , Milka a pan Milka) 110 b. 05:08:40
45. banda (Pepa , Lenka , Lenka , Jitka ) 110 b. 05:14:36
46. dana hladka 110 b. 05:17:23
47. Bejci (Erika Pindrochova, Brano Kucharcik, Janka Koziskova) 110 b. 06:35:46
48. LPM 110 b. 06:37:04
49. Michal Dobiáš 110 b. 523:41:41
50. Kyborgové 108 b. 03:33:02
51. Eva Skalická 108 b. 04:11:48
52. Bronislav Sobotka 105 b. 02:42:07
53. Impulzní vlhovci 105 b. 02:55:59
54. Gulliver (Petr , Petra , Lucka , Michal ) 105 b. 03:02:40
55. Rapeles (Václav Janda, Tomáš Janda, Viktor Obr, Klára Koukalová) 105 b. 03:15:28
56. Dementologie s.r.o. (Eva , Martin , Petra , Petr , Jolanka ) 105 b. 03:15:48
57. Los Tuřanos (Radka Svačinová) 105 b. 03:16:25
58. Bonobo (Kristýna Závodníková, Jaroslav Krbec, Sofie Závodníková) 105 b. 03:16:45
59. B.D.M.R. (Rosie , Benny , Marique , Davor ) 105 b. 03:19:11
60. Kateřina Veselá 105 b. 03:24:08
61. Jakub Jelen (Jakub Jelen, Adela Nejezova, Jiri Jelen, Veronika Jelinkova, Martina Nejezova) 105 b. 03:32:56
62. Mapy Yankee (Vladimíra Mašindová, Tomáš Herrman, Ondřej Šalanda, Rasťo Černay) 105 b. 03:33:38
63. Zabloudilidi (Josef Zachar, Mariana Zacharová, Karolína Zabloudilová, Ondřej Pechník) 105 b. 03:41:56
64. Astrální morčáci 105 b. 03:45:56
65. Housenky (Filip Vadlejch, Kristýna Žáčková, Elen Vadlejchová) 105 b. 03:46:27
66. Martin Lokvenc 105 b. 03:48:17
67. ekonomické oddělení oddělení 105 b. 03:51:38
68. Anna Ševčíková 105 b. 03:53:22
69. Dvořáčci (Klára Dvořáčková, Michal Dvořáček , Martin Dvořáček , Hana Dvořáčková, Vladimír Dvořáček ) 105 b. 03:53:39
70. Radek Wolf 105 b. 03:55:22
71. Smarty Fidget Spinners (Pari , Ondra , Maťka , Smůťa , Erika ) 105 b. 03:56:30
72. Hana Straková 105 b. 03:56:49
73. Marek Lupac (Marek Lupac, Lenka Lupačová, Michal Lupač, Pavel Lupač, Hana Lupačová) 105 b. 03:58:38
74. David Kadlec 105 b. 04:08:51
75. Medojedi (Tereza Pokorna, Jiří Macka, Laďa Pochop, Filip Richter) 105 b. 04:19:18
76. Konzorcium 105 b. 04:26:52
77. MLTK TEAM (Michaela Křičková) 105 b. 04:28:02
78. Vanaři (Jan Vrána, Simona Hodovská, Karolína Polášková, Jakub Čermák) 105 b. 05:04:57
79. Adéla Svídová 105 b. 05:06:15
80. Martin Blatný 105 b. 05:07:33
81. Fialoví Ježci (Jakub , Jana , Zdeněk , Petra ) 105 b. 05:28:10
82. Ivana Jaksova 105 b. 05:50:15
83. Jaroslav Suchanek (Jaroslav Suchanek, Vera Suchankova) 105 b. 07:46:07
84. Milíčov team (Pavča , Máňa , Martin , Peťa , Janča ) 105 b. 08:01:14
85. Eliška Juračková 105 b. 22:56:40
86. Eliška Juračková 105 b. 23:10:47
87. Marek Boček 103 b. 02:53:43
88. Romana Věžníková 103 b. 04:17:27
89. Roman Kerda 103 b. 06:23:08
90. Radek Salac 100 b. 02:31:21
91. Adam Pinkas 100 b. 03:06:03
92. Alena Doležalová 100 b. 03:11:52
93. Adam Pinkas 100 b. 03:15:02
94. Vojtěch Buchta 100 b. 03:19:16
95. Martina Saitlová 100 b. 03:32:29
96. Kateřina Swatá 100 b. 03:35:40
97. PATRON-IT.cz (Lucie Paulusová) 100 b. 03:35:43
98. Tereza Dvořáková 100 b. 03:37:23
99. Vaclav Mazurek 100 b. 03:43:30
100. Kudykamzanosem (Pavel , Ester , Jana , Alča , Anička ) 100 b. 03:45:19
101. Antibakteriální sapínci 100 b. 03:50:14
102. Los Maďáros 100 b. 03:54:36
103. Pavel a delfínci 100 b. 03:56:45
104. Lukas Richter 100 b. 03:57:30
105. Miluše Šišmová 100 b. 03:59:39
106. Kokosova prdelka. Umyto. (Kokos1 , Kokos2 , Kokos3 , Kokos4 , KokosPrazdno ) 100 b. 04:02:07
107. Hégeszvárosz (Veronika Rožičová, Zuzana Závěšická, Tereza Krobotová, Jan Vaculík) 100 b. 04:04:00
108. Sedmicka 100 b. 04:05:39
109. Ležící liška a stojící liška (Nartimpe , Kuba ) 100 b. 04:08:16
110. Medovina a cigarko (Mara , Maja , Hanka , Jondu , Adinka ) 100 b. 04:15:05
111. CaInka (Lucie Dvořáková) 100 b. 04:15:31
112. Spolu to zvládneme 100 b. 04:18:46
113. Goblíci jedlíci (Radim Křivánek, Monika Křivánková, Leontýna Křivánková, Kryštof Křivánek) 100 b. 04:21:47
114. Expedice 40 (Petr , Eva , Aleš , Jarka ) 100 b. 04:22:41
115. Br(us)no (Anna Garguláková) 100 b. 04:24:00
116. Gabriela Kosová 100 b. 04:28:45
117. Kosimiprisegebar (Luboš Segeťa, Klára Šimíčková, Lucie Příhodová, Míša Kosičová, Jarda Barák) 100 b. 04:32:40
118. Sankční amazoňani 100 b. 04:33:08
119. Jezevci (Zuzana Sankotová, Michal Sankot, Jana Štěrbáková, Eda Štěrbák, Prokop Hanousek) 100 b. 04:35:00
120. Pošubaná rodina (Zuzana Herblichová, Marek Holášek, Petr Holášek, Zuzana Holášková, Marián Lorenc) 100 b. 04:41:02
121. Martina Pokorná 100 b. 04:48:31
122. Seznamáci (Miloš , Jirka , Kuba , Tom , Martina ) 100 b. 04:49:45
123. tygříci (Maky , Terka , Lukin , Marťa , Lubik ) 100 b. 04:54:47
124. Andrea Hošáková 100 b. 04:58:45
125. Under Lock (Kamil Böhm) 100 b. 05:03:41
126. Jaroslav Nešpor 100 b. 05:04:58
127. Komínští Draci 100 b. 05:08:51
128. Pavel Svoboda (Pavel Svoboda) 100 b. 05:12:23
129. Michaela Charvatova 100 b. 05:12:54
130. Méďové (Alžběta Kofránková, Marie Keilová, Nada Albert, Radek Langer, Jakub Rozumek) 100 b. 05:14:47
131. Lemuri (Miro , Petra , Marian , Petr ) 100 b. 05:15:03
132. Muchlorozí chropotalové hlásí příchod 100 b. 05:19:19
133. Aleš Gregůrek 100 b. 05:27:01
134. Ty dostaneš pěstí (Honza , Kivi , Dajda , Milenka Milenka) 100 b. 05:27:16
135. Lucie Marková 100 b. 05:34:45
136. IROP tým (v dešti) (Richard Budzák) 100 b. 05:39:46
137. Lenka Bursíková 100 b. 22:45:47
138. Sárinka 100 b. 121:45:41
139. LokiaWMS (Kamča , Vašek , Tom , Štefan , Hanka ) 98 b. 03:24:47
140. Dva plus dva 98 b. 03:54:20
141. Hrušouni (táta Hrušoun, máma Hrušounka, Špekolýtko , Slůně Krejča, Normální Prcek) 98 b. 04:13:47
142. Dana Kulíková 98 b. 08:28:02
143. Michal Šrubař 95 b. 03:12:26
144. Oslavenec (Ema , Tomáš , Mimi , Verča , Michal ) 95 b. 03:15:49
145. Magoš I. 95 b. 03:19:09
146. Little Dreamers! (Peťka , Jituška , Roman , Míša , Jirka ) 95 b. 03:22:47
147. Jana Novotná (Janča , Kuba , Matěj , Vojta ) 95 b. 03:24:22
148. Adam Pinkas 95 b. 03:39:26
149. Kumgáči (Martin Švarc, Martina Švarcová, Šárka Švarcová, Lucie Pitelová, Michael Feldek) 95 b. 03:41:31
150. Adéla Krejbychová 95 b. 03:43:50
151. DemoDadyJindra (Demo , Dady , Jindrousek ) 95 b. 03:45:10
152. Strojček aka Dream Team (Standa , Pavel , Lukáš , Honza , Žaneta ) 95 b. 03:49:57
153. Jakub Trtílek 95 b. 03:58:22
154. Martin Otáhal 95 b. 04:05:09
155. Rogikovi Buchtičky (Rogik , Karolik , Vojtik , Maruska ) 95 b. 04:11:36
156. JAMka (Jarek , Aneta , Marta , Honza+Peta ) 95 b. 04:24:43
157. Nás 5 z RS (Alexandra Fuxová, Renata Luknišová, Gabriela Růžičková, Petr Bohumel, Michal Hromek) 95 b. 04:28:44
158. Redaktoři (Jakub Zimmermann, Kateřina Miklínová, Martin Štreit, Tomáš Porwolik) 95 b. 04:30:03
159. NanoManipulátoři (Radomír Uhlíř, Michal Hadinec, Blanka Petrencová, Jana Smítalová, Lucie Breineková) 95 b. 04:42:50
160. Bramboraci (Kristýna Marošiová) 95 b. 04:48:54
161. S9252X (Martina Srnská, Petra Tonova, Hana Urbanova, Stanislav Prcik, Silvie Petrova) 95 b. 04:58:31
162. Jan Moudřík 95 b. 05:03:38
163. Macíkova parta 95 b. 06:09:30
164. Ondřej Pospíšil 95 b. 07:35:18
165. Zvedla noha (Hana Balcarová) 95 b. 08:25:16
166. Fevel (Ladita , Dudla , Dudkus , Jendus ) 95 b. 08:56:37
167. Dana Fialová (Dana Fialová, Zdara Drutarovský, Zdeněk Lejska, Elena Lejsková) 93 b. 04:06:48
168. Věra Pražáková 93 b. 05:11:15
169. Lucie Gergelová 90 b. 03:12:00
170. Jan Žáček (Jan , Zdeňka , Kaja , Marťa , Jiri ) 90 b. 03:39:08
171. Jan Sluše 90 b. 03:42:11
172. TEOA nr. 3 (Míša , Zdenko , Karin , Lukáš , Rosťa ) 90 b. 03:46:21
173. Radka Prknová 90 b. 03:46:30
174. Tomáš Hejč 90 b. 03:50:30
175. Dáme vám vědět (Lukáš Zábojník, Monika Zábojníková, Pavel Malaník, Andrea Toboláková, David a Lenka Mališkovi) 90 b. 03:51:44
176. Acermania 90 b. 04:05:05
177. Blanka Pavlíková 90 b. 04:07:43
178. TEOA nr. 1 90 b. 04:17:14
179. 4Miroslava Dudeková 90 b. 04:22:39
180. ekonomické oddělení oddělení 90 b. 04:36:38
181. Poutníci (Jana Štrosová, Tomáš Kuric, Jana Gebauerová, Vlastislav Forch) 90 b. 04:40:12
182. Pavel Svoboda 90 b. 04:58:42
183. Petr Blažek 90 b. 05:00:31
184. Lucia Kotulová 90 b. 05:40:29
185. Mechováci (David Juda, Marie Stránská, Adam Juda, Terezie Stránská) 90 b. 05:55:25
186. Karolína Donátová 90 b. 24:44:41
187. Vladimír Dvořák 88 b. 03:15:09
188. Vaclav Mazurek 88 b. 04:51:05
189. Duhové víly (Kabeláková Simona, Starečková Ivana, Girgleová Klára, Barešová Eva) 88 b. 04:51:33
190. Jana Hoždorová 88 b. 05:13:55
191. Kateřina Sklenářová 88 b. 843:51:02
192. Petr Simecek 86 b. 22:04:49
193. Jakub Křepela 85 b. 02:49:29
194. Magoš II. 85 b. 03:13:45
195. Jiří Hanák 85 b. 03:59:44
196. Jan Němec 85 b. 04:03:03
197. Katerina Sheardova 85 b. 04:08:59
198. Katerina Sheardova 85 b. 04:27:17
199. Strawberry (Věra Pražáková, Vojtěch Jahoda) 85 b. 04:34:54
200. Pakyně z Lachty (Pavlína Rozborová, Eliška Rozborová) 85 b. 04:36:31
201. Soňa Ryšavá 85 b. 04:49:31
202. Marek Soucek 85 b. 05:03:59
203. SEO žije! (Michal Kašpar, Martin Hill, Tibor Tekel, Kateřina Ligasová, Milan Vašíček) 85 b. 05:04:19
204. Modrice (Kaja , Katrin , Anicka , Sona , Radek ) 85 b. 06:03:47
205. Lucie Palánová 85 b. 06:51:32
206. Lucie Gergelová 83 b. 03:27:21
207. Alfa Mapy.cz (Juraj Komačka) 83 b. 04:09:00
208. Jedničky (Dušan , Honza , Kuba , Martin , Vlado ) 83 b. 04:34:23
209. Martina Konecna 80 b. 02:50:24
210. Jiří Turovský (Jiří Turovský, Šárka Smejkalová, Michal Sluštík, Tomáš Řehák, Lucie Zajíčková) 80 b. 02:58:07
211. Albert Blithe 80 b. 03:02:06
212. Adam Pinkas 80 b. 03:02:55
213. Martin Antony 80 b. 03:04:52
214. JáTra (Jana Truhlářová, Pavel Janík, Mirka Truhlářová) 80 b. 03:13:35
215. Jonáš Mrkos 80 b. 03:19:25
216. Romana Kovaříková 80 b. 03:32:45
217. Jozef Holíček 80 b. 03:37:47
218. Tomáš Hejč 80 b. 03:44:58
219. Eva Andrlíková 80 b. 03:49:59
220. Tomáš Stříbný 80 b. 04:03:35
221. Vaclav Mazurek 80 b. 04:19:01
222. 321 (Kateřina Fafílková) 80 b. 04:19:10
223. Pufici (Puf , Vevr ) 80 b. 04:27:53
224. Petr Kluska (Petr Kluska, Zuzana Klusková, Ondřej Kluska, Michaela Klusková, Zdeněk Chocholáček ) 80 b. 05:06:22
225. Hledači pokladů (Alena Matušková, Petr Dobeš, Irena Matušková, Ivan Matuška) 80 b. 05:06:41
226. DAGMAR NORKOVA 80 b. 05:59:21
227. Kahan 75 b. 03:39:11
228. Tomas Klema (Tomas , Marta ) 75 b. 03:44:03
229. PAKT (Petra Blažková, Pavel Coufal, Andrea Blažková, Kuba Holásek, Tom Holásek) 75 b. 04:01:34
230. Oltisáci - Ti lepší 75 b. 04:16:58
231. TeMaTiVoJo (Teodor Šponer, Matyáš Straka, Tina Tran, Vojtěch Kubát, Jonáš Heřman Helbich) 73 b. 03:12:32
232. Omega Tutti Frutti Stars (Petr Goliáš, Martin Axman, Tino , Martin Mach, Adam ) 70 b. 02:55:41
233. Jana Pešová (Jana Pešová) 70 b. 03:01:26
234. Martina Bolješiková 70 b. 03:25:13
235. Represivní rosničky 70 b. 03:39:02
236. Daniel Šimík 70 b. 03:46:36
237. Petr Halik (Petr Halik, Jirka Novák, Petr Handlíř, Dominik Neckař) 70 b. 03:49:33
238. Lenka Bursíková 70 b. 04:17:28
239. Svazek šunčičkových kvítků 70 b. 04:26:42
240. Petra Kopásková 70 b. 04:31:28
241. Nusle a Prosek jedou do Brna (Martin Dostál, Radana Dostálová, Radana Dostálová, Kateřina Kulawiecová, Julie Kulawiecová) 70 b. 04:35:58
242. Andrea Hošáková 70 b. 05:23:40
243. Čumi and Mumi 70 b. 06:18:08
244. Hana Jiskrová 70 b. 06:30:24
245. Patrik Konečný 70 b. 194:00:32
246. Jakub Křepela 68 b. 03:53:10
247. TEOA nr. 2 (Monča , Pavel , Pepa , Verča , Zdenek ) 68 b. 04:03:55
248. Jan Sluše 65 b. 02:52:08
249. pETR Pacal 65 b. 02:59:03
250. Monika Adamíková 65 b. 03:24:17
251. AKPZL (Eva Bazgerova) 65 b. 03:40:40
252. Jana Straškrábová 65 b. 04:04:23
253. Záhadologové (Lucie Příkaská) 65 b. 04:11:55
254. PEŤÁLKA (Natalka , Petr Hahn) 65 b. 04:31:12
255. Vaclav Mazurek 65 b. 04:44:28
256. Průkopníci záhad (BazingaBaz , Pixaro ) 65 b. 05:03:30
257. Farmaceutky 65 b. 06:04:24
258. Rezidenční parmouni 65 b. 06:52:41
259. Jana Pešová (Jana Pešová) 60 b. 03:04:03
260. Česká spořitelna - 1. tým (Česká spořitelna) 60 b. 03:10:49
261. Vladislava Pekárková 60 b. 03:42:16
262. Eva Blaštíková 60 b. 03:44:22
263. David Celnar 60 b. 04:09:04
264. ufouni (Marek Vystrčil, Daniela Vystrčilová, Dominika Jandorová, Jan Jandora) 60 b. 05:16:05
265. ekonomické oddělení oddělení 60 b. 05:21:44
266. Georgovi (Jitka Poukarová, Denisa , Jiří , Natálie , Pavel ) 58 b. 03:09:19
267. Harry jdu do baraku 55 b. 02:28:49
268. Česká spořitelna - 2. tým (Česká spořitelna) 55 b. 03:01:48
269. Tomáš Boreě 55 b. 03:19:39
270. Honskusovi (Katka , Terka , Martinka , Eliska , Marketa ) 55 b. 04:44:03
271. roman vích 53 b. 04:48:57
272. Ondřej Hlaváček 50 b. 03:22:20
273. Jana Svobodová 45 b. 03:41:11
274. Ilona Pelikánová 45 b. 05:01:51
275. Catalinas 45 b. 06:29:25
276. Martin Antony 35 b. 02:51:52
277. Julie Hrubá 35 b. 06:52:21
278. Michaela Hrozová 30 b. 03:47:43
279. Jana Koudelková 20 b. 03:30:39
280. Magda Drbohlavová (Magda Drbohlavová, Michaela , Anežka , Dita , Eliška ) 15 b. 05:40:50
Partneři trailu
Mohlo by vás zajímat