Fantom Brna

Dokážete rozluštit má tajemství? To já jsem vytvořil příběhy, které dnes považujete za pověsti!

2,5 km
po stopách Fantoma
2 hlavolamy
sestrojené právě pro vás
11 úkolů
hravých i záludných
11 míst
čekajících na Vás!

Výsledková listina - Fantom Brna

1. Crucifixion light 110 b. 02:11:00
2. Dieter's Ghetto Intelectuals 110 b. 02:23:09
3. tRiskáči 110 b. 02:25:14
4. EmbedIT CN DevOps 110 b. 02:26:51
5. Fufinčini pupíci 110 b. 02:40:03
6. Tentokrát to zvládnem 110 b. 02:42:25
7. Rorýsi 110 b. 02:46:42
8. Čikovi a Godarovi 110 b. 02:51:33
9. Adams family 110 b. 02:52:54
10. Intertouch.cz 110 b. 02:53:45
11. Jako draci 110 b. 02:55:55
12. Dornaci 110 b. 02:57:16
13. Gabriela Rotková 110 b. 03:08:41
14. Budižovy máničky 110 b. 03:10:13
15. Beáta Šimorová 110 b. 03:18:10
16. Eyjafjallajökull!!! 110 b. 03:18:15
17. Ex.IT (KM - ECM) 110 b. 03:30:31
18. IT Crowd 110 b. 03:34:03
19. Růžičci 110 b. 03:39:27
20. Running Sushi team 110 b. 03:46:08
21. Anton Somov 110 b. 04:03:10
22. Pět ježečků 110 b. 04:12:42
23. 4 dospělý ježci 110 b. 04:13:44
24. Tomáš Strnad 110 b. 04:27:03
25. Inka Šulcová 110 b. 04:29:11
26. lenka raudenská 110 b. 04:30:30
27. AAADS – Ajťák, Architekt A Dva Sportovci 110 b. 04:32:10
28. Markéta Mullerová 110 b. 04:40:21
29. Petr Valasek 110 b. 05:00:02
30. Richard a kolektiv 110 b. 05:08:40
31. banda 110 b. 05:14:36
32. dana hladka 110 b. 05:17:23
33. Bejci 110 b. 06:35:46
34. Kyborgové 108 b. 03:33:02
35. Bronislav Sobotka 105 b. 02:42:07
36. Rapeles 105 b. 03:15:28
37. Los Tuřanos 105 b. 03:16:25
38. Bonobo 105 b. 03:16:45
39. Mapy Yankee 105 b. 03:33:38
40. Zabloudilidi 105 b. 03:41:56
41. ekonomické oddělení oddělení 105 b. 03:51:38
42. Anna Ševčíková 105 b. 03:53:22
43. Smarty Fidget Spinners 105 b. 03:56:30
44. Marek Lupac 105 b. 03:58:38
45. David Kadlec 105 b. 04:08:51
46. Medojedi 105 b. 04:19:18
47. Fialoví Ježci 105 b. 05:28:10
48. Ivana Jaksova 105 b. 05:50:15
49. Jaroslav Suchanek 105 b. 07:46:07
50. Milíčov team 105 b. 08:01:14
51. Roman Kerda 103 b. 06:23:08
52. Radek Salac 100 b. 02:31:21
53. Alena Doležalová 100 b. 03:11:52
54. Martina Saitlová 100 b. 03:32:29
55. Kateřina Swatá 100 b. 03:35:40
56. Tereza Dvořáková 100 b. 03:37:23
57. Vaclav Mazurek 100 b. 03:43:30
58. Kudykamzanosem 100 b. 03:45:19
59. Los Maďáros 100 b. 03:54:36
60. Pavel a delfínci 100 b. 03:56:45
61. Lukas Richter 100 b. 03:57:30
62. Kokosova prdelka. Umyto. 100 b. 04:02:07
63. Hégeszvárosz 100 b. 04:04:00
64. Ležící liška a stojící liška 100 b. 04:08:16
65. Medovina a cigarko 100 b. 04:15:05
66. CaInka 100 b. 04:15:31
67. Goblíci jedlíci 100 b. 04:21:47
68. Br(us)no 100 b. 04:24:00
69. Kosimiprisegebar 100 b. 04:32:40
70. Martina Pokorná 100 b. 04:48:31
71. Seznamáci 100 b. 04:49:45
72. tygříci 100 b. 04:54:47
73. Andrea Hošáková 100 b. 04:58:45
74. Under Lock 100 b. 05:03:41
75. Jaroslav Nešpor 100 b. 05:04:58
76. Komínští Draci 100 b. 05:08:51
77. Pavel Svoboda 100 b. 05:12:23
78. Méďové 100 b. 05:14:47
79. Lemuri 100 b. 05:15:03
80. Muchlorozí chropotalové hlásí příchod 100 b. 05:19:19
81. Aleš Gregůrek 100 b. 05:27:01
82. Ty dostaneš pěstí 100 b. 05:27:16
83. Lucie Marková 100 b. 05:34:45
84. IROP tým (v dešti) 100 b. 05:39:46
85. Lenka Bursíková 100 b. 22:45:47
86. LokiaWMS 98 b. 03:24:47
87. Dana Kulíková 98 b. 08:28:02
88. Michal Šrubař 95 b. 03:12:26
89. Oslavenec 95 b. 03:15:49
90. Magoš I. 95 b. 03:19:09
91. Little Dreamers! 95 b. 03:22:47
92. DemoDadyJindra 95 b. 03:45:10
93. Strojček aka Dream Team 95 b. 03:49:57
94. Martin Otáhal 95 b. 04:05:09
95. Rogikovi Buchtičky 95 b. 04:11:36
96. Nás 5 z RS 95 b. 04:28:44
97. Redaktoři 95 b. 04:30:03
98. NanoManipulátoři 95 b. 04:42:50
99. Bramboraci 95 b. 04:48:54
100. S9252X 95 b. 04:58:31
101. Macíkova parta 95 b. 06:09:30
102. Fevel 95 b. 08:56:37
103. Věra Pražáková 93 b. 05:11:15
104. Lucie Gergelová 90 b. 03:12:00
105. Jan Sluše 90 b. 03:42:11
106. TEOA nr. 3 90 b. 03:46:21
107. Radka Prknová 90 b. 03:46:30
108. Dáme vám vědět 90 b. 03:51:44
109. Blanka Pavlíková 90 b. 04:07:43
110. TEOA nr. 1 90 b. 04:17:14
111. 4Miroslava Dudeková 90 b. 04:22:39
112. ekonomické oddělení oddělení 90 b. 04:36:38
113. Poutníci 90 b. 04:40:12
114. Pavel Svoboda 90 b. 04:58:42
115. Petr Blažek 90 b. 05:00:31
116. Lucia Kotulová 90 b. 05:40:29
117. Mechováci 90 b. 05:55:25
118. Karolína Donátová 90 b. 24:44:41
119. Vaclav Mazurek 88 b. 04:51:05
120. Duhové víly 88 b. 04:51:33
121. Jana Hoždorová 88 b. 05:13:55
122. Kateřina Sklenářová 88 b. 843:51:02
123. Petr Simecek 86 b. 22:04:49
124. Jakub Křepela 85 b. 02:49:29
125. Magoš II. 85 b. 03:13:45
126. Jiří Hanák 85 b. 03:59:44
127. Jan Němec 85 b. 04:03:03
128. Katerina Sheardova 85 b. 04:08:59
129. Katerina Sheardova 85 b. 04:27:17
130. Pakyně z Lachty 85 b. 04:36:31
131. SEO žije! 85 b. 05:04:19
132. Lucie Palánová 85 b. 06:51:32
133. Lucie Gergelová 83 b. 03:27:21
134. Alfa Mapy.cz 83 b. 04:09:00
135. Jedničky 83 b. 04:34:23
136. Jiří Turovský 80 b. 02:58:07
137. Vaclav Mazurek 80 b. 04:19:01
138. Pufici 80 b. 04:27:53
139. Petr Kluska 80 b. 05:06:22
140. DAGMAR NORKOVA 80 b. 05:59:21
141. Tomas Klema 75 b. 03:44:03
142. PAKT 75 b. 04:01:34
143. Oltisáci - Ti lepší 75 b. 04:16:58
144. Jana Pešová 70 b. 03:01:26
145. Daniel Šimík 70 b. 03:46:36
146. Petr Halik 70 b. 03:49:33
147. Lenka Bursíková 70 b. 04:17:28
148. Petra Kopásková 70 b. 04:31:28
149. Nusle a Prosek jedou do Brna 70 b. 04:35:58
150. Andrea Hošáková 70 b. 05:23:40
151. Hana Jiskrová 70 b. 06:30:24
152. Jakub Křepela 68 b. 03:53:10
153. TEOA nr. 2 68 b. 04:03:55
154. Jan Sluše 65 b. 02:52:08
155. pETR Pacal 65 b. 02:59:03
156. AKPZL 65 b. 03:40:40
157. Záhadologové 65 b. 04:11:55
158. Vaclav Mazurek 65 b. 04:44:28
159. Průkopníci záhad 65 b. 05:03:30
160. Jana Pešová 60 b. 03:04:03
161. Česká spořitelna - 1. tým 60 b. 03:10:49
162. David Celnar 60 b. 04:09:04
163. ufouni 60 b. 05:16:05
164. ekonomické oddělení oddělení 60 b. 05:21:44
165. Harry jdu do baraku 55 b. 02:28:49
166. Česká spořitelna - 2. tým 55 b. 03:01:48
167. Honskusovi 55 b. 04:44:03
168. roman vích 53 b. 04:48:57
169. Jana Svobodová 45 b. 03:41:11
170. Ilona Pelikánová 45 b. 05:01:51
171. Michaela Hrozová 30 b. 03:47:43
172. Jana Koudelková 20 b. 03:30:39
173. Magda Drbohlavová 15 b. 05:40:50

 

Zpět na stránku hry

Kupte si vstupenku!

Hra: Fantom Brna

Cena za tým: 1 200,00  (~ 46) včetně DPH

Začátek hry


Datum a čas začátku
Hru doporučujeme odehrát do 1 roku od zakoupení. Poté již nemusí být dostupná.