O hře

Proč má zebra pruhy? Spí medvěd v zimě, i když skoro žádná zima není? Vydejte se na dobrodružnou výpravu kolem světa, na které potkáte rozmanité druhy zvířat a třeba najdete odpovědi na tyto otázky.

Abyste se dostali od jednoho místa k dalšímu, musíte vyluštit šifru či vyřešit úkol, který vám ukáže, kde se nachází vaše další zastávka. Po cestě pojedete vlakem, lodí, ponorkou a dokonce i balónem!

Co vás čeká?

Hra, kdy váš tým o 2-5 hráčích prochází předem připravenou trasou, na které luští šifry, řeší logické úkoly a získává hesla. Vždy po zadání správného hesla do online herního systému se dozvíte polohu dalšího stanoviště.

Jak dlouho hra trvá?

Hra “Dotkni se evoluce” obsahuje 10 stanovišť. Hru je možné zvládnout do 2,5 hod.

Kde hra začíná?

Start hledejte u vstupu do Tygřích skal (expozice tygrů) ve směru příchodu od brány ZOO. Začátek hry je označen informační cedulí.

Co potřebuji ke hře?

Tým o 2-5 hráčích, herní brožuru (tu získáte zdarma v suvenýrech nad restaurací U Tygra), alespoň 1 chytrý telefon s připojením na internet, tužku a 2,5 hod času. To je vše!

Musím být matematik, abych dokázal projít hrou?

Určitě ne. Tato šifrovací hra je připravena i pro ty, kteří nemají se šifrovacími hrami žádnou zkušenost. Nicméně spočítat okna a podělit je počtem dveří…tak takhle lehké to zase není.

Originální šifrovací hru pro vás připravila Zoo Brno, stanice zájmových činností, p.o. a společnost Cryptomania s.r.o.
Bavte se chytře!