Bitva o Brno

Trail v Brně

3,7 km
které projdete
3 hodiny
vašeho volného času
13 míst
zajímavých a pečlivě vybraných!
13 úkolů
čekajících na rozlousknutí

Zítra naposledy udeříme na město. Ještě dřív než na Petrově bude zvonit poledne, musí být Brno naše. Jestli ne, odtáhneme.“ – tak pravil na jaře roku 1645 švédský generál Torstenson, když už 4 dlouhé měsíce neúspěšně obléhal Brno. A to si myslel, že má za týden vítězství v kapse. Vždyť v brněnské pevnosti Špilberk se krčilo 400 vojáků a on přitáhl s 18 tisíci! Na dobytí Brna mu velmi záleželo – to jediné mu stálo v cestě k oblehnutí Vídně.

Jak tahle velká bitva probíhala? Kdo se severskému vůdci postavil? Co byl zač, kde bydlel a jaké léčky na Švédy vymyslel? A proč se tedy na Petrově zvoní dodnes poledne v 11 hodin? Historie zabalená v šifrách, logických úkolech a skrýších na vás čeká v trailu Bitva o Brno.

Pokud chcete hru koupit jako dárkový poukaz, je možnost! Stačí do pole „vzkaz“ ve formuláři níže napsat, že se jedná o voucher. A když připojíte nějaký text, který chcete na voucheru mít, pokusíme se vám vyhovět. Hotový voucher Vám následně zašleme emailem.(datum a čas hry musíte vyplnit, ale jen proforma – skutečné datum bude stanoveno po domluvě s obdarovaným).

Objednat hru

 
Budete vyzvání k platbě kartou přes platební bránu GoPay

 

Objednáním produktu vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami.

Partneři Trailu Bitva o Brno

Centrála cestovního ruchu Jižní Morava   GOTOX

K tvorbě Trailu Bitva o Brno přispěli

_alfa

_brno

_donum

_mmb

_morgal